City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 8. emelet

+ 10 kép 1/13
109 900 000 Ft109.9 M Ft 2 680 488 Ft/m2
2 szoba
41 m²
8. emelet
építés éve:2006

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 8. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Márton Géza
Duna House - Szentendre, Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PANORÁMA A DUNÁRA AZONNAL KIADHATÓ!

XIII. kerület egyik legkeresettebb részén, a Marina part első ütemében, közvetlen Duna-parti épületben eladó egy 8. emeleti, panorámás, teljes körűen felújított lakás.

Ritka lehetőség a Marina parton: ilyen adottságú, felújított, panorámás lakás szinte soha nem kerül piacra.

A lakás főbb jellemzői:

- 41 m² lakótér + 8 m² panorámás terasz
- 2 szoba (amerikai konyhás nappali + külön hálószoba)
- 8. emelet zavartalan kilátás az öbölre
- Közvetlen Duna-parti épület (Marina I. ütem)
- Teljes körű, magas minőségű felújítás
- Ízléses, modern kialakítás
- A teljes berendezés a vételár részét képezi

A nappaliból és a teraszról lenyűgöző panoráma nyílik az Újpesti-öbölre, amely nappal és este is különleges hangulatot biztosít.

Képzeld el, ahogy reggel a teraszon kávézol, miközben a víz tükrén csillog a napfény
vagy este egy pohár borral élvezed a nyugodt, vízparti életérzést mindezt a város egyik legjobb lokációjában.

A Marina part nem csak lakóhely, hanem életstílus:
vízpart, sétányok, éttermek, sportolási lehetőségek és kiváló infrastruktúra.

Az ingatlan bérlővel együtt is megvásárolható, így azonnali hozamot biztosít ideális választás befektetőknek és saját célra egyaránt.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal  ez a lakás nem sokáig lesz elérhető!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2680 e Ft
1861 e Ft -44%
1675 e Ft -60%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
109.9 M Ft m Ft
90.7 m Ft -21%
88.4 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 8. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba