Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 5 kép 1/8
86 800 000 Ft86.8 M Ft 2 284 211 Ft/m2
2 szoba
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Tabányi Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium kategóriás új építésű otthon a belváros vonzásában!

Lőportárdűlőn a Belváros - Városliget – Margitsziget – Westend City Center – Váci úti Irodafolyosó vonzásában kínálok megvételre egy bruttó 42,2 nm-es, amerikai konyhás nappalival és egy normál méretű 11,5 nm-es hálószobával rendelkező ingatlant. Jól élhető terek és egy 11,5 nm-es terasz!

Ennek az ingatlannak első lakója Ön lehet!

A lakás minden külső nyílászárója elektromos alumínium redőnyökkel felszerelt!
Az épület korszerű hang és hőszigetelésének, a nyílászáróknak és hőszivattyús hűtési-fűtési rendszernek köszönhetően az épület besorolása AA+ minősítésű.

INFORMÁCIÓK a 4. ütemről:
•AA+ ENERGETIKAI BESOROLÁS (hőszivattyús)
•MENNYEZETI HŰTÉS-FŰTÉS
•TÁVIRÁNYÍTÁSÚ ELEKTROMOS ALUREDŐNYÖK
•ZÁRT, PARKOSÍTOTT KERT
•PRÉMIUM MINŐSÉG, KORSZERŰ MŰSZAKI TARTALOM
•VILÁGOS TEREK, MODERN OTTHONOK
•VÁLTOZATOS LAKÁSMÉRETEK

Garázs 6,5-8 M Ft között és önálló tároló vásárolható.

Akik szeretnének kimozdulni a nyüzsgő nagyváros forgatagából, és nyugodt, természetes környezetben kipihenni a hétköznapok fáradalmait, azoknak több zöldövezeti rész- pl.: a Margit-sziget, vagy a megújult Városliget – is pár perc sétával elérhető.

Budapest legnépszerűbb irodapiaci lokációja, a Váci úti irodafolyosó közelsége nagy előnyt jelent, mind befektetés, mind pedig a szolgáltatás, szórakozás/kikapcsolódás lehetőségeinek szempontjából.

Igény esetén ingyenes hitelügyintézésben, előkalkulációban is rendelkezésére állunk!

További információért és a megtekintéssel kapcsolatosan, hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2284 e Ft
1858 e Ft -23%
1690 e Ft -35%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
86.8 M Ft m Ft
90.4 m Ft 4%
88.7 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

65 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

54.8 M Ft
1 szoba
36 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

67.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

99 M Ft
2 szoba
37 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba