City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 5. emelet

+ 12 kép 1/15
69 900 000 Ft69.9 M Ft 2 055 882 Ft/m2
1 szoba
34 m²
5. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 5. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Szabó Ferenc
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Duna Vista lakóparkban eladó egy erkélyes stúdió lakás a Marina Parton.
A XIII. kerület legnépszerűbb lakónegyedében, a Marina parton, a Duna Vista lakóparkban keresi új tulajdonosát egy 34,6 m2-es lakótérrel + 6,25 m2-es erkéllyel rendelkező, napfényes stúdió lakás! Ha érdekes lehet Önnek a Foka öböl közelében található, a modern életstílust az otthonos, családias hangulattal ötvöző ingatlan, akár befektetési célból akár saját célra, akkor ezt feltétlenül nézze meg!

MIÉRT IDEÁLIS A LAKÁS?
- 5. emeleti, 34,6 m2-es, 1 szobás, 6,25 m2-es erkéllyel rendelkező ingatlan.
- Felosztása: előtér, amerikai konyhás nappali, fürdőszoba és WC, erkély.
- Kialakítása modern, elosztása logikus, a tájolása keleti.
- Magas minőségű és esztétikus anyagokkal, igényes burkolatokkal, prémium szaniterekkel, csaptelepekkel kerül kialakításra.
- A nappalit és az előteret laminált padlóval a fürdőszobát és a konyha részt járólappal burkolják.
- Nyílászáról műanyagok, ablakai hő és hangszigetelt 3 rétegű üveggel szereltek, az élettér világos.
- Hőszivattyú által működtetett hálózat biztosítja, hogy a mennyezeti hűtés-fűtés, a legkevesebb energiafelhasználással az optimális hőfokot érje el.
- Energetikai besorolása A++
- A lakás egyedi hőmennyiség mérővel, vízórával, illetve elektromos mérőórával felszerelt.
- A tervezett fűtési és hűtési költség (35 m2-es lakás esetén) kb. 6.000,-Ft/hó.
- A lakásban okosotthon rendszer, videós kaputelefon és elektromos redőny előkészítés lesz.
- Az ingatlan könnyen kiadható, átlagosnál magasabb megtérülést biztosíthat.

AMIT A HÁZRÓL TUDNI KELL:
- 2026 III. negyedévében elkészülő, 8-9 szintes, tudatosan tervezett, letisztult épület.
- A lakópark a modern városi élethez igazodó építészeti stílust képviselve kínál magas minőséget.
- A társasházra jellemző lesz a kisebb lakóközösség, lépcsőházanként mindössze 26 lakás kerül kialakításra.
- A társasház vasbeton monolit szerkezetű, 30 cm-es Porotherm téglából álló külső kitöltő falakkal és 15 cm-es dryvit szigeteléssel.
- A homlokzat és a lépcsőház modern vonalvezetésű, igényes megjelenésű.
- Műszaki tartalma magas minőségű, innovatív megoldásokkal és zöld energiafelhasználással készült.
- A társasház belső részén több kisebb parkosított, zöld belső kert került kialakításra.
- Közösségi nappali, gyermekjátszó, kültéri játszótér, pihenőparkok, grill, fűszerkert, napozó és outdoor office funkciós tetőteraszok kerülnek kialakításra.
- 0-24 órás portaszolgálat nyújt biztonságot és diszkréciót a legmagasabb szinten.
- Kétszintes mélygarázs teszi kényelmessé a parkolást az épület alatt.

KÖRNYÉK ÉS KÖZLEKEDÉS:
- XIII. kerület, Vizafogó városrész, Marina part, Csele utca.
- A környezet idillikus, vízparti életmódot biztosít a beköltözőknek,
- Kiváló infrastruktúrával és tömegközlekedéssel rendelkező, folyamatosan fejlődő terület, természetközeli környezet.
- A Gyöngyös utcai M3-as metrómegálló és a Duna Plaza, 5 perc sétatávolságra van.
- A 15-ös busz megállója 50 m távolságra van, a 950-es és a 950A éjszakai buszjáratok 20 percenként közlekednek.
- 500 méteren belül gyalogosan elérhető minden, ami a hétköznapokhoz szükséges.
- Karnyújtásnyira van gyógyszertár, orvosi rendelő, edzőtermek, mozi, éttermek és szolgáltatók sokszínű választéka.
- A lakóparkban közös jóga, napozó és grillterasz, játszótér, kültéri edzőterem lett kialakítva.
- A közelben van hajókikötő, Duna parti sétány, kerékpárút, a Dagály fürdő, és az Aréna uszoda.
- A nagyobb budapesti egyetemek tömegközlekedéssel maximum 15 perc alatt elérhetők.
- Az autóval közlekedők a Váci úton érhetik el Buda és Pest főbb csomópontjait, valamint az M0-ás és M2-es autópályákat.
- A környék kifejezetten vonzó a fiatalok és a kozmopolita életet kedvelők számára.

FINANSZÍROZÁSBAN – ONLINE ÜGYINTÉZÉSSEL IS – SEGÍTÜNK!
- Bank-független hitelcenterünk díjmentesen versenyezteti az összes bank és hitelintézet ajánlatát.
- Önnek csak annyi a dolga, hogy egyeztet munkatársunkkal, majd kiválasztja a hosszú távon is legkedvezőbb konstrukciót.
- Szakértőink 20 év tapasztalattal, fogyasztóbarát lakáshitelekkel, babaváró hitellel és teljes körű CSOK Plusz és OTTHON START program ügyintézéssel várják.
- Igény esetén előzetes időpont-egyeztetéssel munkaidő után is elérhetők.

Ha valóban igényes és minőségi felújításon átesett, különleges lakást keres, jöjjön és nézzük meg együtt! EGYEDI LEHETŐSÉG, ne maradjon le róla!

Érdeklődés esetén VÁROM HÍVÁSÁT a hét minden napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2056 e Ft
1863 e Ft -10%
1707 e Ft -20%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
65.8 m Ft -6%
59.6 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület