Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

+ 2 kép 1/5
111 600 000 Ft111.6 M Ft 1 550 000 Ft/m2
3 szoba
72 m²
3. emelet
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kiváló lokáció, közkedvelt lakópark, modern, fiatalos lakások!
Budapesten, a XIII. kerület Angyalföld városrészén, egy 2021-ben épült, modern, liftes lakóparkban eladó egy 70 nm-es, 3. emeleti lakás 4 nm-es erkéllyel.
A lakás amerikai konyhás nappalival, étkezővel és egy 2 hálószobával rendelkezik.
A környék kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel rendelkezik!
A 14-es villamos, helyi autóbusz járatok, illetve akár az M3 metró megállója is csupán perc sétára található, így a belváros is könnyen megközelíthető.
A lakáshoz teremgarázsban parkolóhely vásárolható vagy bérelhető.

Találja meg nálunk leendő otthonát, aktuális befektetését!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: LK070338

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1550 e Ft
1813 e Ft 15%
1706 e Ft 9%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
111.6 M Ft m Ft
131.2 m Ft 15%
131.3 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.08 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.345 M Ft
3 szoba
66 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

137.13 M Ft
3 szoba
62 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

90.405 M Ft
2 szoba
40 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.185 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

133.56 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.545 M Ft
2 szoba
45 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

330.645 M Ft
5 szoba
110 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.97 M Ft
1 szoba
34 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
39 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15