City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
179 900 000 Ft179.9 M Ft 2 091 860 Ft/m2
4 szoba
86 m²
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 338
Gombár János
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XIII. kerületben a közkedvelt Marina Parton, a Duna Terasz Grande társasházban, tágas 4 szobás, két teraszos, két fürdőszobás, új építésű lakás eladó.

A lakás 86 nm, 3 háló + nappali - konyha, 2 fürdőszoba, előszoba helyiségekből áll.
Ezen felül további két terasszal rendelkezik (K-i és Ny-i). Az egyik az utcára néz, a másik a kertre.
A lakás modern és rengeteg extrával rendelkezik.
Beépített előszoba, - fürdőszoba (mosógéppel) és konyhabútorral, plusz gépek (sütő, főzőlap, mikrohullámú sütő, szagelszívó, hűtőgép és fagyasztó. Konyha sziget.
Ezen felül elektromos redőnyök, fal fűtés és hűtés, riasztó, függönyök és világítótestek mind megtalálhatóak.

A két terasz nagyon jól használhatóak, a méretüknek köszönhetően (18 nm és 12 nm).

A lakáshoz vásárolható teremgarázs beálló, további 8 000 000 Ft - ért.
A társasház portaszolgálattal működik és két lifttel rendlkezik!

Az ingatlan kiváló otthona lehet családoknak, de jó valasztás irodai célokra, valamint rendelőnek is!

A lakást még senki nem lakta!

A környék közlekedése és ellátottsága több, mint kiváló!

Hitelre vásárló ügyfeleinknek teljeskörű, ingyenes, bank semleges ügyintézéssel állunk rendelkezésére. Irodánk ügyvédje pedig kedvező díjszabással vállalja az adásvételi szerződés elkészítését.
Amennyiben még el kell adnia ingatlanát, kérem, tiszteljen meg bizalmával és kérje, nagy tapasztalattal rendelkező, az aktuális árakkal tisztában lévő, irodánk ajánlatát. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 391992

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2092 e Ft
1997 e Ft -5%
1757 e Ft -19%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
179.9 M Ft m Ft
188.5 m Ft 5%
183.6 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás