Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
229 000 000 Ft229 M Ft 2 313 131 Ft/m2
3 szoba
99 m²
2. emelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 262
Gergics Róbert
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Exkluzív luxuslakás eladó a belváros szívében – a Vígszínház közvetlen közelében

Budapest egyik legkeresettebb belvárosi lokációjában, a Vígszínház közvetlen szomszédságában kínálunk megvételre egy 99 m²-es, prémium minőségben felújított tégla lakást, amely teljes berendezéssel együtt, azonnal költözhető állapotban várja új tulajdonosát.

Az ingatlan amerikai konyhás nappaliból és két kényelmes hálószobából áll, mindkét hálószobához saját, elegánsan kialakított fürdőszoba kapcsolódik, így a lakás ideális választás akár reprezentatív otthonnak, akár magas hozamú befektetésnek.
A modern, letisztult belső tér kialakítását a padlófűtés, az új nyílászárók, a teljesen megújított villamoshálózat, valamint az exkluzív fali dekorburkolatok teszik teljessé. A gondosan tervezett beépített szekrények bőséges tárolókapacitást biztosítanak, miközben a tér megőrzi elegáns, harmonikus arányait.

A lakás egy rendezett, öt szintes társasházban található, kivételes városi környezetben. Központi elhelyezkedése páratlan: a belváros, kulturális intézmények, éttermek, kávézók, valamint a kiváló tömegközlekedési kapcsolatok mind néhány perc sétával elérhetők.

Ez az ingatlan azok számára készült, akik nem kompromisszumot keresnek, hanem kész, azonnal élhető, magas színvonalú belvárosi otthont egy kiemelkedő presztízsű környezetben.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2313 e Ft
1792 e Ft -29%
1694 e Ft -37%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
229 M Ft m Ft
131.3 m Ft -74%
132.3 m Ft -73%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület, Nagyzugló, Fogarasi út 60
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.99 M Ft
2 szoba
65 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

146.99 M Ft
4 szoba
135 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

146.99 M Ft
4 szoba
135 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

75 M Ft
2 szoba
50 m²
XV. kerület, Rákospalota
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
223 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

53 M Ft
2 szoba
38 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Meder utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

135 M Ft
2 szoba
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület