Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 6. emelet

+ 3 kép 1/6
94 990 000 Ft94.99 M Ft 2 065 000 Ft/m2
2 szoba
6. emelet
építés éve:2027

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 6. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Éles Gabriella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Projekt bemutatása

A kiváló elhelyezkedésű WestGate 4 lakópark a Dózsa György úttól és a Lehel úttól pár lépésre található, így a Belváros könnyedén megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel egyaránt. A 4 ütemben épülő lakóparkban összesen közel 1000 lakás kerül megépítésre, melyből az első három ütem elkészültével több mint 700 lakás átadása már megtörtént.

2-3-4 szobás lakástípusok elérhetőek, a csendes belső kertre néző családi otthontól a kisvárosias utcára néző lakáson keresztül az indusztriális-városi panorámát kedvelőkig mindenki megtalálhatja a hozzá illő ingatlant.
A jelenleg legkorszerűbb hőszivattyús rendszer lehetővé teszi az otthonok energiatakarékos fenntarthatóságát. Lakásonként hőmennyiségméréssel ellátott felület fűtés-hűtés kerül kialakításra, interneten keresztül távolról elérhető és programozható, valamint kézi hőmérsékletállítási lehetőséggel,rejtett gépészeti vezetékekkel.
A lakásokba okosotthon rendszer kerül beépítésre. Az okosotthon rendszer biztosítja a lakások magasabb szintű és hatékony üzemeltetését. A Vevőnek
lehetősége van három, különböző típusú okosotthon rendszer (alapcsomag) közül választani, amelyek egyike sem eredményezi a lakások vételárának növekedését.
Igény esetén felár ellenében lehetőség van beépített bútorok megrendelésére is.

A lakásokhoz mélygarázsban biztosított parkoló vásárolható, illetve emeleti tárolók is leköthetők.
Extrák az épületben: közösségi nappali, könyvtár, közösségi autó, fészer és csomagpont valamint az összes lakás okosotthon-rendszerrel allátva kerül átadásra.
Rohamosan fejlődő környék, remek befektetés!

Fizetési ütemezés:
10% - szerződéskötéskor
90% - átadáskor (használatbavételi engedélyt követően)

Várható átadás: 2027.12.31.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2065 e Ft
1861 e Ft -11%
1675 e Ft -23%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.99 M Ft m Ft
90.7 m Ft -5%
88.4 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89 M Ft
3 szoba
70 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Reitter Ferenc utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

116 M Ft
3 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

100 M Ft
2 szoba
59 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség