BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

1/2
63 984 000 Ft63.984 M Ft 2 064 000 Ft/m2
1 szoba
3. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Frimmel András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Projekt bemutatása

A XIII. kerület legfrekventáltabb részén, közel az M3-as metró Göncz Árpád Városközponti megállójához (Árpád híd) és az 1-es villamoshoz, csendes mellékutcában kínálunk eladásra újépítésű lakásokat, számos referenciával rendelkező, nagymúltú beruházó projektjében.

A lakások változatos méretűek: a stúdió lakástól a nagyteraszos, több szobásig minden típus megtalálható a házban. Mindegyikhez tartozik erkély vagy nagy méretű terasz. A földszinti lakások kertkapcsolatosak.

A társasház a jövő korának megfelelő, modern, hőszivattyús mennyezeti hűtés, -fűtéses rendszerű, lakásonként elkülönített szabályzókkal, ami minimális energiafelhasználást tesz lehetővé télen és nyáron egyaránt, minden tulajdonos számára. A technológiának köszönhetően a lakótereken belül nincs szükség külön fűtőtestekre, ami által a helyiségek berendezhetősége is optimális.

A beruházó rendkívüli rugalmassága lehetővé teszi minden vevő számára a belső kialakítás és beosztás változtatását is, így minden lakás teljesen személyre szabható.

Mind a környék infrastruktúrája, mind pedig a belváros közelsége biztosítja, hogy az itt lakók mindent elérjenek percek alatt: számos bevásárlási lehetőség, óvodák, iskolák, bevásárló központ, gyógyszertár, posta vagy játszótér, parkok vannak karnyújtásnyi távolságra.

A kiváló lokáció és az alacsony energiaigény miatt kiemelkedő az ingatlanok akár hosszú-, akár rövidtávú kiadhatósága is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2064 e Ft
1877 e Ft -10%
1723 e Ft -20%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
63.984 M Ft m Ft
65.5 m Ft 2%
59.3 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Westend
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

135 M Ft
35 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
1 + 2 szoba
38 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

50 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.06 M Ft
2 szoba
43 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

55 M Ft
3 szoba
100 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
II. kerület, Törökvész, Lepke utca
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

0.58 M Ft
3 szoba
86 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás