Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
70 800 000 Ft70.8 M Ft 1 863 158 Ft/m2
1 szoba
38 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 418
Tódor Dominik
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

BELVÁROSI LAKÁS BUDAPESTEN A DUNA KÖZELSÉGÉBEN! A LIDO HOME ingatlan irodája eladásra kínálja ezt az új építésű, exkluzív minőségű belvárosi lakást BUDAPEST KÖZPONTJÁBAN! Budapest Lőportárdűlő részén most épülő, liftes társasházban kínálunk többféle áron és méretben lakásokat. Az épület formavilága kifejezetten üdítő, modern hatást kelt, körülöttük kellemes, fákkal tarkított kerttel, amelyhez a földszinti lakások közvetlen kapcsolattal rendelkeznek. Az emeleti lakások meghatározó eleme a páratlan kilátást biztosító terasz, amely az épületek, földszint + 9 emelet kialakítású tömege miatt kifejezetten kényelmes használatot tesz lehetővé. A beruházás részeként a telken belül egy gyönyörű park is megvalósításra kerül. A lakások a legkorszerűbb technológiával és anyagokkal készülnek, hőszivattyús fűtéssel, légkondicionálóval. Az épületek mélygarázsában parkolóhelyek (8,19 mFt.), tárolók (0,5 mFt/m2) külön megvásárolhatók. A Vevők külön térítés ellenében kérhetik a lakások standard kialakítástól mind mennyiségben, mind magasabb minőségben eltérő „médium illetve prémium” kialakítását. A lakások átadására 2026 II. Félévében kerül sor. Minden lakás már 20% vételárrésszel leköthető. Jelen hirdetésben szereplő A-110.sz. lakás jellemzői: - 1. emeleti - ÉNY fekvésű, - 32 m2 nettó terület + 11 m2 terasz, - 1 szobás, - fűtés központi levegő/víz hőszivattyús mennyezeti hűtés-fűtés rendszerrel, egyedi hőmennyiség méréssel, - központi melegvízellátás, lakásonként hideg/melegvíz mérőkkel, - rendezett jogi helyzet, lakásonként önálló helyrajzi szám. A hirdetésben szereplő képek látványtervek. Amennyiben a LIDO HOME által kínált BUDAPESTI lakás, vagy bármely a kínálatunkban található egyéb INGATLAN felkeltette az érdeklődését, hívjon a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME- Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1863 e Ft
1863 e Ft 0%
1707 e Ft -9%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
70.8 M Ft m Ft
65.8 m Ft -8%
59.6 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
XVIII. kerület, Bókaytelep, Üllői út
Eladó iroda

Budapest, XVIII. kerület

0.22 M Ft
1 szoba
65 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
1 szoba
26 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

63 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás