BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, földszint

+ 9 kép 1/12
55 000 000 Ft55 M Ft 2 500 000 Ft/m2
1 szoba
22 m²
földszint
építés éve:1995

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 556
Suba Sándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

UDVARI KILÁTÁSSAL RENDELKEZŐ FELÚJÍTOTT FÖLDSZINTI TÉGLALAKÁS!!!

Megvételre kínálok Budapest XIII. kerületben, Angyalföldön, 8 lakásos társasházban, világos, felújított, földszinti 22 nm alapterületű, 1 szobás, délnyugati fekvésű téglalakást.

Biztonsági kamerával és számkódos kapuval rendelkezik a ház, valamint a lakás klímával, elektromos redőnnyel, elektromos padlófűtéssel felszerelt. A lakás határoló falai 5 cm-es szigetelést kaptak, valamint 2022-ben teljesen fellett újítva.

A munkálatok során az alábbiak lettek elvégezve:
- teljesen új, biztonsági és tűzgátló bejárati ajtó felhelyezése
- műanyag nyílászárók rovarhálóval, elektromos redőnnyel ellátva
- falak külső szigetelése (5 cm + Dyvit)
- belső fali és padlóburkolatok felújítása, cseréje
- villanyhálózat felújítása
- elektromos padlófűtés kialakítása a fürdőben
- klíma felhelyezése
- elektromos autótöltő hely kialakítása

Infrastruktúrája kiváló, pár percre buszmegálló (105, 210, 210B, 901, 914), villamos megálló (1, 1A, 14, 17) található.

A közelben elérhető orvosi rendelő, posta, gyógyszertár, több kisebb-nagyobb bevásárlásra alkalmas bolt is.

INGYENES hitel tanácsadás!

OSP hitel ügyintézés!

BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk minden elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul DÍJMENTESEN.
Önnek nincs más dolga, mint elbeszélgetni munkatársunkkal, aki a hallott információk alapján versenyre hívja a bankokat, hogy Ön hosszú távon is a legjobb konstrukciót kaphassa. A legjobb ajánlatokból végül Ön választhatja ki a nyertest.
Munkatársaink sokéves szakmai tapasztalattal várják Önt, előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is.

Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, várom hívását, akár hétvégén is! S.S. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 389867

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2500 e Ft
1877 e Ft -33%
1723 e Ft -45%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
55 M Ft m Ft
65.5 m Ft 16%
59.3 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó nyaraló

Budapest, XXI. kerület

25 M Ft
1 szoba
28 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
XX. kerület, Erzsébetfalva, Török Flóris
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

0.16 M Ft
1 szoba
36 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Kossuth
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

53.9 M Ft
2 szoba
52 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

289 M Ft
5 szoba
147 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Kárpát u
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

95 M Ft
2 szoba
64 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás