Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 7. emelet

+ 2 kép 1/5
142 500 000 Ft142.5 M Ft 1 875 000 Ft/m2
3 szoba
7. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 7. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Dandás Nikoletta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Projekt bemutatása

A Zelena Park nem csupán egy külsőleg modern lakóház, de kivitelezésében is a minőségi anyagfelhasználás jellemzi, fenntarthatóságát modern gépészeti megoldásokkal kívánjuk erősíteni.
Az emeleti teraszok jelentősen csökkentik a homlokzat felmelegedését a forró nyári időszakban.
A hőmegtartást korszerű nyílászárókkal, valamint beépített rejtett redőnyök biztosítják.

Központi szerephez jutnak a modern energiatakarékos világítási és elektromos rendszerek, és szelektív hulladékkezelés az üzemeltetés során. Mindezek mellett hőszivattyús fűtési rendszert alakítunk ki mennyezet hűtés és-fűtéssel. Az épület szerkezet hőtehetetlensége biztosítja a lakások nyári kellemes klímáját és a tervezett gépészeti rendszerekkel nem csak az épület fűtését kívánjuk megoldani, hanem a nyári hűtését is. A megújuló energiák felhasználása, mellett kulcsfontosságú az épületbe tervezett gépészeti és elektromos rendszerek alacsony energiafelhasználása.

A lakások méretei 30m2-140m2-ig terjednek.
Az emeleteken a lakások tájolása Kelet-Dél-Nyugat, minden lakás bevilágítása, tájolása optimális.
Északi tájolású lakás nincs a lakóépületben.
A lakópark -1/-2 garázsszintjein autóbeálló helyek valamint, tároló- és gépészeti helyiségek kerülnek kialakításra.

A fizetési konstrukció rugalmas: háromféle finanszírozási lehetőség közül választhat!

További információért keressenek bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1875 e Ft
1792 e Ft -5%
1694 e Ft -11%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
142.5 M Ft m Ft
131.3 m Ft -9%
132.3 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
75 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

101.91 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület, Újlipótváros
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.79 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

164.73 M Ft
3 szoba
88 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A