Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 5. emelet

+ 5 kép 1/8
143 720 000 Ft143.72 M Ft 2 521 404 Ft/m2
3 szoba
57 m²
5. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Geotermikus
Emelet: 5. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 244
Crow Marina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú MODERN, ELEGÁNS és ENERGIAHATÉKONY új lakópark kerül megépítésre. A 8. emeletes épület komplexum 3 parkoló szinttel, tárolókkal és kerékpároknak kijelölt helyekkel fog rendelkezni. A 377 lakásos társasházban ideális lakásmixet kínálunk mindenki számára. A lakások méretei 30m2-135m2-ig terjednek. A legtöbb lakáshoz nagy méretű erkély és terasz tartozik. A földszinti parkoló fölött tetőkert létesül, melynek egy része közösségi kert, továbbá számos kényelmi szolgáltatás is lesz biztosítva: zöld udvar, játszótér, fitnesz terem, szauna állnak majd rendelkezésre, ráadásul mindez a Duna-part közelében. A fűtésről és hűtésről gondoskodó levegő/víz hőszivattyús rendszer AA+ besorolással rendelkezik. A lakásokban mennyezetfűtés- hűtés készül, illetve a fürdőszobákban opcionális padlófűtés létesíthető. A nyári melegre gondolva a hűtés olyan technikával lesz megoldva, hogy a levegőt ne szárítsa. A lakóépület anyagösszetétele is kiemelkedő színvonalat tükröz. Az építés során kizárólag minőségi anyagok kerülnek felhasználásra, hogy tartós és időtálló otthonokat teremtsenek. A 8 emeletes épület kiválóan illeszkedik a városképbe, valamint ideális közlekedési infrastruktúrával rendelkezik. Az elhelyezkedése kiváló, hiszen a Váci úti irodafolyosó szomszédságában található, így könnyedén elérhető a város központja és a fontosabb üzleti negyedek.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2521 e Ft
1813 e Ft -39%
1706 e Ft -48%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
143.72 M Ft m Ft
131.2 m Ft -10%
131.3 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

140 M Ft
3 szoba
102 m²
III. kerület, Békásmegyer, Zsirai Miklós utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület
Eladó telek

Budapest, XIII. kerület

800 M Ft
682 m²
0 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

180 M Ft
5 szoba
165 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

144.9 M Ft
2 szoba
65 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lőportár utca
Eladó téglalakás