Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
***BEFEKTETŐK FIGYELEM!***
A Lehel és a Dózsa György út sarkán kínálok megvételre egy TELJESKÖRŰEN, MŰSZAKILAG ÉS ESZTÉTIKAILAG PRÉMIUM MINŐSÉGBEN FELÚJÍTOTT, berendezett, gépesített lakást.
AZ INGATLAN 4 APARTMANRA OSZTOTT, de igény szerint könnyen összenyitható és tágas otthonná varázsolható.
A lakást jelenleg üzleti célra használják, jelenleg is ki vannak adva, így ÚJ TULAJDONOSÁNAK IS AZONNAL TUD PROFITOT TERMELNI.
Mindegyik apartmanban van fürdőszoba, konyha, galéria, klíma. Fűtése cirkó gázkazán.
Ablakai az utcára néznek, de a kiváló hangszigetelésnek köszönhetően a lakás mégis csendes.
A parkolás az utcán fizetős, a tömegközlekedés szuper: 14-es villamos megállója a ház előtt.
Felmerülő kérdéseivel, illetve ha meg szeretné tekinteni, hívjon bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 12.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Lehel utca, 1. emelet