Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 3 kép 1/6
90 650 000 Ft90.65 M Ft 2 014 444 Ft/m2
2 szoba
45 m²
2. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Geotermikus
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 244
Crow Marina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú MODERN, ELEGÁNS és ENERGIAHATÉKONY új lakópark kerül megépítésre. A 8. emeletes épület komplexum 3 parkoló szinttel, tárolókkal és kerékpároknak kijelölt helyekkel fog rendelkezni. A 377 lakásos társasházban ideális lakásmixet kínálunk mindenki számára. A lakások méretei 30m2-135m2-ig terjednek. A legtöbb lakáshoz nagy méretű erkély és terasz tartozik. A földszinti parkoló fölött tetőkert létesül, melynek egy része közösségi kert, továbbá számos kényelmi szolgáltatás is lesz biztosítva: zöld udvar, játszótér, fitnesz terem, szauna állnak majd rendelkezésre, ráadásul mindez a Duna-part közelében. A fűtésről és hűtésről gondoskodó levegő/víz hőszivattyús rendszer AA+ besorolással rendelkezik. A lakásokban mennyezetfűtés- hűtés készül, illetve a fürdőszobákban opcionális padlófűtés létesíthető. A nyári melegre gondolva a hűtés olyan technikával lesz megoldva, hogy a levegőt ne szárítsa. A lakóépület anyagösszetétele is kiemelkedő színvonalat tükröz. Az építés során kizárólag minőségi anyagok kerülnek felhasználásra, hogy tartós és időtálló otthonokat teremtsenek. A 8 emeletes épület kiválóan illeszkedik a városképbe, valamint ideális közlekedési infrastruktúrával rendelkezik. Az elhelyezkedése kiváló, hiszen a Váci úti irodafolyosó szomszédságában található, így könnyedén elérhető a város központja és a fontosabb üzleti negyedek.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2014 e Ft
1861 e Ft -8%
1675 e Ft -20%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
90.65 M Ft m Ft
90.7 m Ft 0%
88.4 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
2 szoba
59 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

165 M Ft
3 szoba
95 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
100 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

66 M Ft
2 + 4 szoba
54 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Krizantém utca
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

59 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XX. kerület