City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, földszint

+ 3 kép 1/6
159 990 000 Ft159.99 M Ft 2 025 190 Ft/m2
4 szoba
földszint
építés éve:2027

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bakos Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Projekt bemutatása

Projekt leírás

A 147 lakásos My Garden 2 lakófejlesztés Budapest XIII. kerületének zöldövezeti részén, a Rákos-patak szomszédságában épül, ahol a modern élet és a természet harmóniája egyedülálló lakóélményt biztosít.

A My Garden második ütem lakásai is magas szintű környezettudatosságot és kiemelkedő műszaki tartalmat képviselnek. Olyan fenntarthatósági megoldásokat alkalmazunk a lakóparkon, mint a megújuló energiaforrások, környezettudatos anyaghasználat, esővíz-újrahasznosítás, szelektív építési hulladékkezelés és felület hűtés-fűtés. A háromrétegű nyílászárók kiváló hő- és hangszigetelést biztosítanak, így a My Garden második ütemének lakásai alacsony fenntartási költségekkel és optimális komfortérzettel bírnak majd.
A Váci úttól mindössze 10 percre található.

A környék kifejezetten jó infrastruktúrával rendelkezik: oktatási intézményekben, bevásárlási lehetőségekben szociális-, sport- és egészségügyi létesítményekben bővelkedik a terület.
A 6. emeleti penthouse lakásokból pazar kilátás nyílik a budai hegyekre, a kényelmet pedig biztosítja, hogy a nagy teraszon jacuzzi-nak kialakítható hely is található.
A lakásokat átlagon felüli műszaki tartalom, energiahatékony- és gazdaságos üzemeltetés jellemzi.

Környezettudatos beruházás, melynek részei a teljes mértékben
- megújuló energián alapuló gépészeti megoldások,

- csomagpont.

A fizetési ütemezés két részletben: 10% szerződéskötéskor és a fennmaradó 90% százalék a használatba vételi engedély kiadása után fizetendő a projektet finanszírozó bank felé.

Átadás várható dátuma: 2027. II. negyedév

További információért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2025 e Ft
1997 e Ft -1%
1757 e Ft -15%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
159.99 M Ft m Ft
188.5 m Ft 15%
183.6 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

100 M Ft
2 szoba
66 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

120 M Ft
3 szoba
53 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.8 M Ft
3 szoba
64 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

449 M Ft
16 szoba
691 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52.9 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

169 M Ft