Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

+ 15 kép 1/18
64 990 000 Ft64.99 M Ft 1 805 278 Ft/m2
1 szoba
36 m²
3. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Patai Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Azonnal költözhető!
XIII. kerület zöldövezeti városnegyedében 33 lakásos társasház

- liftes társasház
- 1 szobás ingatlan
- 30,3 nm alapterületű, 6,2 nm-es terasszal
- 3.emeleti, keleti fekvésű
- fűtés, hűtés: levegős hőszivattyús rendszert használ, mennyezeti fűtés-hűtés kialakítással
- a lakás belső ajtókkal, burkolatokkal, szaniterekkel kerül átadásra
- gépkocsi beálló külön vásárolható

További információval, megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
Projekt bemutatása

XIII. kerület kertvárosi, zöldövezeti negyedének központjában kimagasló műszaki felszereltséggel rendelkező lakások várják új tulajdonosaikat.
Az ingatlanok modern kialakítása, látványos homlokzata, valamint a hőszivattyús fűtésrendszerük által biztosított alacsony rezsiköltség ideális választást jelentenek igényes, tudatos vásárlók és ingatlanbefektetők számára.

A projekt keretén belül egy 33 lakásos, modern, újépítésű társasház kerül felépítésre.
Főbb jellemzők:
• a projekt egy 33 lakásos emelt minőségű, társasházi beruházás keretein belül valósul meg
• a társasházban 33 személygépkocsi beállóhely található a -1-es pinceszinten
• a kiválasztott lakásokhoz tároló helyiségek is vásárolhatók, akár önállóan akár közvetlen autóbeálló kapcsolattal is
• a lakások 30-84 m² közötti változó méretűek, elrendezésben a garzontól az egy- két- és három hálószobásig választhatóak
• a földszinti lakások mindegyike saját privát kerttel és/vagy nagy alapterületű terasszal rendelkezik
•az épület összes lakó egysége saját-kizárólagos használatú erkéllyel, terasszal és/vagy loggiával rendelkezik

Fizetési ütemezés: 20-80%
A lakások várható birtokbaadása: 2026. I. negyedév
Jelenlegi készültségi fok: 90%

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1805 e Ft
1877 e Ft 4%
1723 e Ft -5%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.99 M Ft m Ft
65.5 m Ft 1%
59.3 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
52 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

113 M Ft
4 szoba
70 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

279 M Ft
5 szoba
209 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
36 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

72 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.06 M Ft
2 szoba
43 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

50.5 M Ft
1 szoba
34 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba