River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 8. emelet

+ 6 kép 1/9
276 490 000 Ft276.49 M Ft 1 920 069 Ft/m2
4 szoba
8. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 8. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bakos Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Projekt bemutatása

A kiváló elhelyezkedésű WestGate 3 lakópark a Dózsa György úttól és a Lehel úttól pár lépésre található, így a Belváros könnyedén megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel egyaránt. A 4 ütemben épülő lakóparkban összesen közel 1000 lakás kerül megépítésre, melyből az első ütem elkészültével több mint 200 lakás átadása már megtörtént, a második és harmadik ütem építése folyamatban van.

2-3-4 szobás lakástípusok elérhetőek, a csendes belső kertre néző családi otthontól a kisvárosias utcára néző lakáson keresztül az indusztriális-városi panorámát kedvelőkig mindenki megtalálhatja a hozzá illő ingatlant.
A jelenleg legkorszerűbb hőszivattyús rendszer lehetővé teszi az otthonok energiatakarékos fenntarthatóságát. Lakásonként hőmennyiségméréssel ellátott felület fűtés-hűtés kerül kialakításra, interneten keresztül távolról elérhető és programozható, valamint kézi hőmérsékletállítási lehetőséggel,rejtett gépészeti vezetékekkel.
A lakásokba okosotthon rendszer kerül beépítésre. Az okosotthon rendszer biztosítja a lakások magasabb szintű és hatékony üzemeltetését. A Vevőnek
lehetősége van három, különböző típusú okosotthon rendszer (alapcsomag) közül választani, amelyek egyike sem eredményezi a lakások vételárának növekedését.
Igény esetén felár ellenében lehetőség van beépített bútorok megrendelésére is.

A lakásokhoz mélygarázsban biztosított parkoló vásárolható, illetve emeleti tárolók is leköthetők.
Extrák az épületben: közösségi nappali, könyvtár, közösségi autó, fészer és csomagpont valamint az összes lakás okosotthon-rendszerrel allátva kerül átadásra.
Rohamosan fejlődő környék, remek befektetés!

Fizetési ütemezés:
20% - szerződéskötéskor
80% - átadáskor (használatbavételi engedélyt követően)

Várható átadás: 2025.12.31.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1920 e Ft
1997 e Ft 4%
1757 e Ft -9%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
276.49 M Ft m Ft
188.5 m Ft -47%
183.6 m Ft -51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 8. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás