Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
486 000 000 Ft486 M Ft 4 418 182 Ft/m2
4 szoba
110 m²
2. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Doktor Tímea
Szi-We Otthona Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Duna Pearl Lakópark Újlipótvárosban (Budapest, XIII. kerület) a Pozsonyi út végén helyezkedik el, ami híres a nyüzsgő élettel teli éttermeiről, barátságos üzleteiről és családias kellemes kávézóiról.

Prémium minőségű épület, melyben a lakásokon kívül egy szálloda is helyett kapott kényelmi szolgáltatásokat nyújtva az itt lakóknak. A tágas és világos lakáshoz méretes teraszok és egy 60 m2-es saját kertkapcsolat tartozik, amelyekről lenyűgöző panoráma nyílik a Dunára és a sétányra.

Az épület a legmagasabb hőtechnikai előírásoknak megfelelően készült. Minden lakás alapfelszereltsége az okosotthon rendszer, amivel könnyedén irányítható a falban és a mennyezetben kialakított hűtő-fűtő rendszer, a világítás és az elektromos redőnyök. A lakás a TABS (Thermally Activated Building Structure) rendszeren keresztül, hőszivattyúk által biztosítja az energiatakarékos működést.

A lakás dél-nyugati tájolású, alapterülete 110 m2 + a 3 terasza összesen 40 m2, valamint a legnagyobb teraszhoz kapcsolódó saját kert 60 m2.
Elrendezése praktikus, az amerikai konyhás nappali mellett 3 hálószobája, 2 fürdőszobája és külön mosdója van.
(A tulajdonos a nappalival szomszédos szobát nem kérte megépíteni, mert a terveiben egy üvegfallal elválasztott home office szerepelt, de ez az opció bármikor rendelkezésre áll a későbbiekben.)
A lakáson belül már csak az utolsó simítások, szerelvényezés van hátra.

A lakáshoz tartozik extra méretű beálló a teremgarázsban.
A lakás és a parkolóhely együttes ára 1,2 mEUR.

Egyedülálló, különleges ajánlat akár saját lakásnak, akár befektetésnek.

Időpontért, további információkért keressen akár hétvégén is!
Alaprajz hamarosan!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: U0045495-ZE

Hirdetés feltöltve: 2024. 08. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
4418 e Ft
1987 e Ft -122%
1738 e Ft -154%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
486 M Ft m Ft
189.9 m Ft -156%
186.1 m Ft -161%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

30 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
28 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4