Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, Tetőtér
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Igazi ritkaság irodánk kínálatában!
Krisztinavárosban, a Városmajor park közvetlen szomszédságában eladó egy kifejezetten világos, tágas terekkel rendelkező lakás, amely a Budai Várnegyed és a park irányába néz.
Az ingatlan egy alacsony lakásszámú, téglaépítésű társasház legfelső emeletén helyezkedik el. A lakás 145 m² alapterületű.
Az adottságoknak köszönhetően számos új tetőablak került beépítésre, amelyek délnyugati, délkeleti, északnyugati és északkeleti tájolásúak, így a lakás egész nap rendkívül világos.
Az ingatlan jelenleg szerkezetkész állapotban van, lakássá minősített, saját helyrajzi számmal rendelkezik. Kényelmes belmagasságának köszönhetően galériázható is.
A lakás kiváló lokációval rendelkezik: a Városmajor és a Vérmező park egyaránt könnyedén elérhető, a Széll Kálmán tér pedig mindössze 3 perc távolságra található. A közelben számos bevásárlási lehetőség adott, többek között a Mammut Bevásárlóközpont és a Fény utcai Piac.
Jöjjön el, és tekintse meg mielőbb!
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.
1 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XII. kerület, Tetőtér