NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, földszint

+ 5 kép 1/8
194 900 000 Ft194.9 M Ft 1 988 776 Ft/m2
3 szoba
98 m²
földszint
építés éve:1974

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Wittmann Beáta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XII. kerület –a Kis-Svábhegy lábánál felújított, 97 m²-es, napfényes lakás, 1000 m²-es belső kerttel, garázzsal, tárolókkal – ritka lehetőség

A Kis-Svábhegy lábánál, rendezett, folyamatosan karbantartott társasházban eladó egy 97 m²-es, kiváló beosztású, földszinti lakás, amelynek különlegessége a ház mögött elterülő több mint 1000 m²-es, zárt, parkosított belső kert.
A nappali közvetlenül erre a zöld oázisra néz, így a kilátás természetközeli és nyugodt.
A jelenlegi nappali + 2 hálós elrendezés igény esetén könnyedén visszaalakítható 4 teljes értékű hálószobára — nem apró, hanem normál méretű szobákra.
________________________________________
Főbb jellemzők
98 m² lakótér
Tágas nappali + 2 háló (könnyen visszaalakítható 4 hálószobássá)
Ablakos étkezőkonyha
Felújított fürdőszoba WC-vel + külön WC
4 m² loggia + 3 m² erkély, modern rozsdamentes/savmart üveg korlátokkal
A lakás a garázsszint fölötti első földszinten található
Délnyugati–délkeleti tájolás → egész nap világos, napfényes
A lakáshoz tartozó külön megvásárolandó egységek (együttesen 15 MFt, megvásárlásuk kötelező):
24 m²-es fűtött garázs, gránit burkolattal, hideg–meleg víz kiállással
12 m²-es önálló, saját tároló, ahol a gépészet (kazán, HMV-tartály), valamint a mosógép és a szárítógép is található
felszíni autóbeálló
________________________________________
Fűtés és komfort
Kondenzációs kazán, radiátoros fűtés
Padlófűtés a konyhában és a fürdőben
Hűtő-fűtő klíma a nappaliban és a hálóban
Utólagos külső homlokzati szigetelés
A gépészet és a mosó-/szárítógépek a lakás alatt lévő saját tárolóban → csendesebb, tágasabb lakótér
________________________________________
A kert – valódi különlegesség
A társasház mögött elterülő, több mint 1000 m²-es, parkosított, zárt kert a XII. kerületben ritkaság.
Hatalmas fenyők, lombos fák, növényfal és gondozott pázsit biztosítják a természetközeli környezetet és a csendet.
A lakáshoz tartozik egy kizárólagos kertrész, amely ideális grillezéshez, gyerekeknek, kutyának vagy pihenéshez.
A nappaliból egy gondozott, egész évben zöld kertre nyílik a kilátás — valódi nyugalom és természetközeli otthonérzet.
________________________________________
Ingatlan fő erősségei
Ritkaság: >1000 m²-es, zárt, parkosított kert
Kizárólagos kertrész
Modern gépészet és felújított műszaki tartalom
Hűtő-fűtő klíma két helyiségben
Fűtött garázs + belső beálló + nagy saját tároló (együttesen 15 M Ft, kötelező megvásárolni)
Tágas, világos terek
Könnyen 4 hálószobássá alakítható
Csendes, zöld környezet a Kis-Svábhegy lábánál
Rendezett, karbantartott társasház, friss homlokzati szigeteléssel
________________________________________
Kinek ajánlom?
Fiatal pároknak, kisgyermekes családoknak, otthonról dolgozóknak, kutyásoknak és mindenkinek, aki zöld, kertkapcsolatos, modern, jól felszerelt, nagy tárolókapacitású lakást keres a XII. kerület egyik legjobb elhelyezkedésével.

Ez az ingatlan a Felező csomag megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1989 e Ft
2132 e Ft 7%
1694 e Ft -17%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
194.9 M Ft m Ft
181.6 m Ft -7%
132.3 m Ft -47%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

142 M Ft
5 szoba
180 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

146.99 M Ft
4 szoba
135 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

53 M Ft
2 szoba
38 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

650 M Ft
3 szoba
120 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69.5 M Ft
3 szoba
70 m²
XII. kerület, Németvölgy, Fodor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

47.8 M Ft
1 szoba
31 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

203 M Ft
3 szoba
72 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

75 M Ft
2 szoba
50 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

93 M Ft
2 szoba
53 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

475 M Ft
5 szoba
185 m²
XIV. kerület, Nagyzugló, Fogarasi út 60
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.99 M Ft
2 szoba
65 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
56 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

383.914 M Ft
4 + 2 szoba
140 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

104.9 M Ft
3 szoba
83 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

789 M Ft
4 szoba
181 m²
XIX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület