Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Kelenföld, Bocskai út, 4. emelet

+ 16 kép 1/19
124 900 000 Ft124.9 M Ft 1 622 078 Ft/m2
2 szoba
77 m²
4. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 557
Tecnocasa - Finestra Casa Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XI. kerület egyik közkedvelt részén, a Bocskai úton eladó egy 77 nm-es + 2 nm erkélyes, kiváló adottságokkal rendelkező, világos és otthonos lakás rendezett, felújított társasházban. Az ingatlan praktikus elosztásának köszönhetően kényelmes életteret biztosít: tágas amerikai konyhás nappali, külön nyíló szoba, kamra, fürdőszoba, külön WC, hall és előszoba található benne.

A lakás 2019-ben teljes körű felújításon esett át, mely során megújultak a villany- és vízvezetékek, valamint a csatornarendszer is, így a műszaki állapot kiváló. A felújítás során nagy hangsúlyt kapott az időtálló, minőségi kialakítás, melynek egyik meghatározó eleme az igényes laminált padló, amely modern és otthonos hangulatot ad a lakásnak.

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a csendes, zöld kertre néző erkély, amely kellemes pihenőhelyet biztosít a városi nyüzsgés mellett is. A lakás kifejezetten világos, jó atmoszférájú, a nagy ablakoknak és kedvező tájolásának köszönhetően egész nap kellemes természetes fény járja át a tereket.

A társasház szintén felújított és szigetelt, így nemcsak esztétikailag rendezett, hanem energetikai szempontból is kedvező. A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben számos bolt, étterem, kávézó, egyetem és szolgáltatás megtalálható, emellett a közlekedés is kiemelkedően jó, így a belváros gyorsan és könnyedén elérhető akár tömegközlekedéssel, akár autóval.

Az ingatlan ideális választás lehet saját otthonnak, de elhelyezkedése és adottságai miatt befektetésként is remek lehetőség.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kelenföld m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1622 e Ft
2069 e Ft 22%
1954 e Ft 17%
1690 e Ft 4%
Ennek az ára
Kelenföld átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
124.9 M Ft m Ft
110.8 m Ft -13%
97.5 m Ft -28%
118.7 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Kelenföld, Bocskai út, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

30 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
28 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület, Szerenád u
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

91.814 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

220 M Ft
2 + 1 szoba
76 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

327 M Ft
4 szoba
130 m²
XI. kerület, Kelenföld
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²