NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
260 360 000 Ft260.36 M Ft 2 304 071 Ft/m2
5 szoba
113 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Halgas János
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern, kertkapcsolatos luxuslakás Madárhegyen – 2026. III. negyedévi átadással

Eladásra kínálunk a XI. kerület egyik legkeresettebb részén, Madárhegy egy csendes mellékutcájában egy új építésű, prémium minőségű földszinti lakást. Az ingatlan egy mindössze 4 lakásos, liftes társasházban található, ahol a modern technológia és a kertvárosi nyugalom találkozik.

Ingatlan jellemzői és műszaki tartalom
A lakás tervezésekor a magas fokú komfort és az energiahatékonyság volt az elsődleges szempont:

Elosztás: Tágas amerikai konyhás nappali + 4 külön nyíló hálószoba, amely ideális választás családok részére.

Kültér: Közvetlen teraszkapcsolat és kizárólagos kerthasználat, amely privát zöld életteret biztosít.

Energiahatékonyság: Korszerű, takarékos H tarifás hőszivattyús rendszer gondoskodik a fűtésről és hűtésről (padlófűtés és fan-coil hőleadók).

Hangszigetelés: A lakások közötti és a belső válaszfalak Silka nagy hanggátló elemekből készülnek, garantálva a zavartalan nyugalmat minden helyiségben.

Személyre szabhatóság: A belső burkolatok és szaniterek a leendő tulajdonos ízlése szerint választhatóak.

Parkolás és tárolás
A lakáshoz a társasház teremgarázsában egy parkolóhely kötelezően megvásárolandó, melynek vételára: 12.500.000 Ft.

Lokáció és környezet
Madárhegy központi, mégis csendes, fás környezetében épülő projekt:

Környezet: Jó benapozottságú telek, kertvárosi hangulat.

Kivitelező: Megbízható háttérrel rendelkező, minőségi anyagokkal dolgozó szakembergárda.

Átadás: Az ingatlan várható birtokbaadása 2026. év III. negyedévében (Q3) esedékes.

New Build Garden-Access Apartment in Madárhegy – Delivery 2026 Q3

For sale: a premium, 4-bedroom luxury apartment with a private garden in a quiet side street of District XI, Madárhegy. This modern home is part of an exclusive 4-unit building equipped with an elevator.

Highlights
Layout: Open-plan American kitchen + 4 bedrooms with exclusive garden access.

Tech: Modern heat pump system (H-tariff) for heating and cooling (underfloor and fan-coil).

Silence: Built with Silka high sound-insulation walls for maximum privacy.

Handover: Expected in Q3 2026.

Parking: Required underground parking space available for HUF 12,500,000.

Customization: Buyers can choose their own tiles, flooring, and bathroom fixtures.

Megtekintéssel és további kérdésekkel kapcsolatban a hét minden napján várom megtisztelő hívását!

Telefonszám: +36 70 200 1688

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2304 e Ft
2034 e Ft -13%
1600 e Ft -44%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
260.36 M Ft m Ft
281.8 m Ft 8%
241.1 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
48 m²
XI. kerület, Kelenföld
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
4 szoba
79 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
4 szoba
119 m²
XI. kerület, Törökbálinti út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
8 szoba
383 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
4 szoba
133 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

119.9 M Ft
8 + 1 szoba
235 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

132.254 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

98.058 M Ft
3 szoba
64 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

122.9 M Ft
2 szoba
57 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület, Kelenföld
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás