Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Hosszúrét, Söjtör utca

+ 2 kép 1/5
160 500 000 Ft160.5 M Ft 2 168 919 Ft/m2
3 szoba
74 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 326
Schilling Tamás
RE/MAX Vision

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Söjtör 11 egyszerre nyújtja a társasházi lakások és a családi házak minden előnyét. 16 lakás, 4 épületben egy közel 6000 négyzetméteres területen. Ez a két hálós lakás az C épületben található, az első emeleten. A C épület lakásainak ára a legkedvezőbb a 4 épületes társasházban. A lakások ugyanolyan műszaki színvonalat képviselnek, viszont ebben az épületben nem alakítottunk ki mélygarázst és liftet.

Az épületek tájolásának kialakításakor cél volt az egyes lakások közötti átlátás minimalizálása, és a környezet zavaró tényezőinek kizárása, emiatt az épületek északi homlokzata tömörebb, míg a déli és nyugati frontok oldottabbak. A nyílászárók műanyag rendszerűek, külső felületük melegszürke szín. A homlokzatok üvegeinek árnyékolását motoros zsaluzia biztosítja, mely a nyílászáró színével megegyező kivitelben készül. A Söjtör11 különlegessége, hogy minden épületben 4 darab levegő-víz hőszivattyú biztosítja a lakások hűtését-fűtését (mennyezeti hűtés és padlófűtés) és melegvízellátását. Azaz minden lakás saját hőszivattyút kap.

Várható műszaki átadás: 2026 december

Mitől lesz okosotthon?

A lakáson belül a hűtés-fűtés, melegvíz, a világítás, a kaputelefon, a riasztórendszer, valamint az árnyékolók mozgatása kerül az okosotthon funkció alá. Igény esetén, az ingatlanon belüli udvari világítást, a közös zöldfelület öntözésének szabályozását is vezérelni képes a rendszer.

Parkoló és tároló:

A C épület lakásaihoz az alapító okiratban rögzített felszíni beálló tartozik.

A lakás pontos méretei:

Előtér (4,89 m²), mosdó (1,91 m²), fürdő (5,49 m²), közlekedő (2,50 m²), szoba (9,68 m²), szoba (9,32 m²), nappali-étkező (30,42 m²), konyha (6,52 m²), háztartási helyiség (2,20 m²), gardrób (4,04 m²), fürdő (4,13 m²), szoba (11,34 m²), terasz (21,00 m²), terasz (12,66 m²). Ehhez a lakáshoz kizárólagos használatú kert is tartozik.

Újbuda, azaz a 11. kerület Budapest legdinamikusabban fejlődő kerülete. A Hosszúrét-Gazdagrét-Madárhegy pedig a kerület legkedveltebb, prémium lokációja. A belváros autóval 15 perc alatt érhető el. Az M1 és M7-es autópályák néhány percre találhatóak. A Söjtör 11. egyedi tervezése és elhelyezkedése miatt egyszerre valósítja meg egy modern lakópark és egy kertváros hangulatát.

-

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hosszúrét m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2169 e Ft
1580 e Ft -37%
1920 e Ft -13%
1706 e Ft -27%
Ennek az ára
Hosszúrét átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
160.5 M Ft m Ft
132.4 m Ft -21%
142.1 m Ft -13%
131.3 m Ft -22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Hosszúrét, Söjtör utca

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

339 M Ft
4 szoba
119 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

98.058 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.138 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

132.254 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft
2 szoba
50 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

327 M Ft
4 szoba
130 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás