Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 9. emelet

+ 3 kép 1/6
133 400 000 Ft133.4 M Ft 2 382 143 Ft/m2
2 szoba
56 m²
9. emelet
építés éve:2028

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 9. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234102
Lévainé Julika
Duna House - Debrecen, Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Otthon a Duna-parton, ahol a városi élet találkozik a nyugalommal

A lakópark Budapest XI. kerületében, a Savoya Park közelében a Duna-part fejlődő lokációjában valósul meg. A több mint 600 modern, energiahatékony otthonból álló fejlesztés egyedülálló életminőséget kínál azoknak, akik a városi pezsgést szeretnék a vízpart közelségével ötvözni.

A lakóparkban a prémium kialakítás, az átgondolt építészeti megoldások és a fenntartható technológiák harmonikusan találkoznak. Az ingatlan nem csupán lakóhely egy különleges életérzés, ahol a modern városi élet és a természet közelsége tökéletes egyensúlyba kerül.

Kiváló elhelyezkedés

A lakópark közvetlenül a Duna-part közelében, Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő városrészében épül. A környék kiváló infrastruktúrával, gyors közlekedési kapcsolatokkal és számos rekreációs lehetőséggel várja az itt élőket.A projekt II. Ütemében megvalósuló 3 épülettömb közvetlen a Duna-parton, elvehetetlen dunai panorámával ! 

Fenntartható kényelem

Az épületek korszerű, levegős hőszivattyús fűtésihűtési rendszerrel készülnek, amely energiahatékony működést és alacsony fenntartási költségeket biztosít. A lakásonként szabályozható hőmérséklet minden évszakban maximális komfortot nyújt.

Praktikus parkolás és tárolás

A mindennapi kényelmet mélygarázsban kialakított parkolóhelyek és opcionálisan megvásárolható tárolóhelyiségek teszik teljessé.

Sokszínű lakáskínálat

A lakóparkban változatos lakástípusok közül választhatnak az érdeklődők legyen szó első otthonról, családi lakásról vagy befektetési célú ingatlanról.

Kiváló fizetési feltételek
Már 10% önerő megfizetése mellett foglalható 
Érdeklődjön a még elérhető lakásokról, alaprajzokról és aktuális árakról!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2382 e Ft
1964 e Ft -21%
1690 e Ft -41%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
133.4 M Ft m Ft
96.8 m Ft -38%
88.7 m Ft -50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 9. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

235 M Ft
4 szoba
127 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

98.058 M Ft
3 szoba
64 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
4 szoba
133 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca