Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 3. emelet

+ 6 kép 1/9
249 000 000 Ft249 M Ft 2 964 286 Ft/m2
3 szoba
84 m²
3. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Dr. Kóczy Miklós
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó PENTHOUSE Lakások a NapForrás 20-Buda Projektben!

2025 december 30-ig 9millió Ft AJÁNDÉK!

Fedezze fel a jövő otthonát Budapesten! A NapForrás 20-Buda kifinomult, modern és környezetbarát lakásokat kínál, ahol a fenntarthatóság és az energiatakarékosság központi szerepet kap. Ez a lakás csodálatos, 2x10 lakásos társasház a XI. kerület zöldövezeti részén, az Őrmezei úton valósul meg, csendes környezetben, mégis közel minden szolgáltatáshoz.

Miért érdemes a NapForrás 20-Buda-t választania?
•Az Első Napelem Társasházi Projekt Budapesten: A NapForrás 20-Buda a főváros első napelem rendszerrel rendelkező társasháza, amely szintén a lakáskínálati piacon egyedülálló műszaki tartalommal büszkélkedhet.
•Energiahatékonyság: Az épület A+++ energetikai besorolással rendelkezik, amely biztosítja az alacsony rezsiköltséget. A levegő-hőszivattyús mennyezet hűtés-fűtés rendszer és a napelemek segítségével közelít a rezsiköltséghez a NULLÁHOZ.
•Modern Építészeti Megoldások: Az innovatív építőanyagok nemcsak esztétikus megjelenést, hanem kiváló hőszigetelést is biztosítanak.
•Fenntarthatóság és Technológia: A projekt filozófiája, hogy a jövő otthona megújuló energiaforrások felhasználásával épül fel, csökkentve a környezeti terhelést és növelve az energiafüggetlenséget.
•Környezettudatos Életvitel: Az intelligens hálózattal kommunikáló (Smart Grid) rendszer lehetőséget teremt az energiahatékony működésre és az energiatárolás optimalizálására.
Napelem Rendszer:
•Függetlenség: Az épületekhez 30 kWp napelem rendszer lesz telepítve, hogy az épület villamosenergia-igényét szinte teljesen saját maguk által termelt, tiszta energiaforrásból fedezzék.
•Rezsi Közel NULLA: A napelemek és a 72 kWh kapacitású támogatás lehetővé teszi, hogy az épület rezsiköltsége minimális legyen, megteremtve a gazdaságos életfeltételeket.
Elektromos Autó Töltőpont:
•Kényelmes Töltési Lehetőség: Minden gépkocsi beállóhoz elektromos autótöltő kiállás lesz telepítve, így Ön zökkenőmentesen töltheti elektromos járművét.
Felvonó:
•Kényelmes Közlekedés: Az épületekben 6 személyes felvonó áll rendelkezésre, amely lehetővé teszi a közlekedést a lakások és a garázsszint között. Ez különösen fontos szempont lehet a családok, idősebbek és mozgáskorlátozottak számára, biztosítva a könnyű hozzáférést az összes emelethez.
Smart Home Rendszer:
•Intelligens Kényelem: Az ikonikus Smart Home rendszer révén a fűtési és hűtési rendszerek vezérlése mellett a társasházi lakások versenyképesebbé tehetők. Ezen programok nemcsak a kényelmi funkciókat növelik, hanem ténylegesen javítják az üzemeltetési paramétereket is.
Szellőztetés:
•Hővisszanyerős Szellőztető Rendszer: Lakásonként hővisszanyerős szellőztető biztosítja a friss levegő folyamatos áramlását, újra megőrzi a lakás hőmérsékletét. Ez hatékonyan csökkenti a fűtési és hűtési költségeket, valamint növeli a komfortérzetet.
Projekt elkezdve :2025 junius
Várható befejezés:2026 július

INGATLANOK:
54, 71, 80, 84, nm2 méretű ingatlanok közül lehet választani. Földszinti, illetve 1.-2.-3. emeleti, hozzátartozó teraszokkal illetve kertrésszel, melyet a Reál-Ing Kft weboldalán megtekinthet.

AJÁNDÉK: Ügyvédi költségek, belsőépítészeti tervezés, Konyha+Miele gépek benne az árban !!!!!!!!

Lépjen velünk kapcsolatba és ne maradjon le erről a páratlan lehetőségről!
Tegye meg az első lépést a zöld jövő felé most!
Projekt bemutatása

A jövő otthona zöld energiák felhasználását célozza.
Legújabb NapForrás 20-Buda projektünk egy 2*10 lakásos társasház, mely Budapesten a XI. kerület zöldövezeti részén, az Őrmezei úton valósul meg. A zöldépületek – és az azok iránti igény – egyre nagyobb számban jelennek meg a magyarországi ingatlanpiacon. Fejlesztői elvárás, hogy az épület a legújabb beruházási elvek szerint valósuljon meg.

Célkitűzés volt egy környezetbarát, energiatakarékos, innovatív társasház építése. Az épület energetikai besorolása A+++, ennek megfelelően kerültek kiválasztásra az épületburkolatot képező építőanyagok, az épületgépészet levegő-hőszivattyúval ellátott mennyezet hűtés-fűtés technológiai, továbbá az alternatív energiatermelő elemek. A napelem rendszernek köszönhetően az épület illetve a lakások rezsi költsége közelít a NULLÁHOZ.

Az energiafordulat az építőipar újragondolását teszi szükségessé.
A projekt arra a filozófiára épül, hogy a jövő otthonában az elektromos áramot meghatározóan megújuló energiaforrások felhasználásával állítsuk elő. Az energiapiacok kommunikációja és a kizárólag egyetemesen rendelkezésre álló energiákból nyert áram segítségével jöhetnek létre a jövő otthonai. Ebben az áram előállítása, tárolása, az épületen belüli energiaáramlás és az intelligens, nyilvános hálózattal (Smart Grid) történő kommunikáció is szerepet játszik.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2964 e Ft
1920 e Ft -54%
1706 e Ft -74%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
249 M Ft m Ft
142.1 m Ft -75%
131.3 m Ft -90%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

339 M Ft
4 szoba
119 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

141.112 M Ft
4 szoba
96 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
4 szoba
133 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület