Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Albertfalva, Papp Elemér utca 6, 9. emelet

1/1
420 000 000 Ft420 M Ft 2 937 063 Ft/m2
5 szoba
143 m²
9. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 9. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 644
Sundell Értékesítés

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A SunDell Port lakópark Budapest 11. kerületében, a Hunyadi János út és a Duna-part által határolt területen valósul meg. A több mint 600 modern, energiahatékony otthon kivételes életteret kínál a városi pezsgés és a vízparti nyugalom határán. A prémium kialakítás, a fenntartható megoldások és a könnyű megközelíthetőség teszik teljessé azt az élményt, amelynek köszönhetően a SunDell Port nemcsak otthon, hanem életérzés is.
Exkluzív elhelyezkedés: A SunDell Port lakópark Budapest 11. kerületében, közvetlenül a Duna-parton kínál elegáns, korszerű otthonokat.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 04. 02.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2937 e Ft
2044 e Ft -44%
1617 e Ft -82%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
420 M Ft m Ft
282.6 m Ft -49%
240.4 m Ft -75%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Albertfalva, Papp Elemér utca 6, 9. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

141.112 M Ft
4 szoba
96 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

339 M Ft
4 szoba
119 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

132.254 M Ft
4 szoba
91 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás