Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Albertfalva, Papp Elemér utca 6, 1. emelet

1/1
111 600 000 Ft111.6 M Ft 2 325 000 Ft/m2
2 szoba
48 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 644
Sundell Értékesítés

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A SunDell Port lakópark Budapest 11. kerületében, a Hunyadi János út és a Duna-part által határolt területen valósul meg. A több mint 600 modern, energiahatékony otthon kivételes életteret kínál a városi pezsgés és a vízparti nyugalom határán. A prémium kialakítás, a fenntartható megoldások és a könnyű megközelíthetőség teszik teljessé azt az élményt, amelynek köszönhetően a SunDell Port nemcsak otthon, hanem életérzés is.
Exkluzív elhelyezkedés: A SunDell Port lakópark Budapest 11. kerületében, közvetlenül a Duna-parton kínál elegáns, korszerű otthonokat.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 04. 02.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertfalva m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2325 e Ft
2527 e Ft 8%
1964 e Ft -18%
1690 e Ft -38%
Ennek az ára
Albertfalva átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
111.6 M Ft m Ft
298.1 m Ft 63%
96.8 m Ft -15%
88.7 m Ft -26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Albertfalva, Papp Elemér utca 6, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

151 M Ft
3 szoba
74 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

132.254 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

327 M Ft
4 szoba
130 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft
2 szoba
50 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca