Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 1. emelet

+ 11 kép 1/14
94 900 000 Ft94.9 M Ft 2 314 634 Ft/m2
2 szoba
41 m²
1. emelet
építés éve:2018

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó újszerű, erkélyes lakás a Budai Bolero lakóparkban Alíz utca, XI. kerület

Budapest XI. kerületében, a mindig népszerű Budai Bolero lakóparkban kínálok megvételre egy kiváló állapotú, modern, 41 m²-es lakást, amelyhez egy tágas, 14,5 m²-es privát terasz is tartozik.
A lakás az épület egyik kiemelt adottságú részen helyezkedik el, csendes, jól benapozott, rendezett környezetben. Ideális választás első lakásnak, befektetésnek vagy azoknak, akik igényes, kis rezsijű otthont keresnek egy kiváló lokációban.

Főbb jellemzők
41 m² lakótér + 14,5 m² saját terasz
Amerikai konyhás nappali + külön hálószoba, mindkét helyiség természetes fénnyel
Teraszkapcsolat a hálószobából
Minőségi burkolatok, újszerű műszaki állapot
Beépített konyhabútor és gépek (igény esetén a további bútorzat is megvásárolható)
Zuhanyzós, modern fürdőszoba
Klímaberendezés és elektromos redőnyök
Kiemelkedően alacsony rezsi: közös költség mindössze 14.000 Ft, amely a lakópark fenntartását is tartalmazza
Újszerű, megkímélt állapot, azonnali költözési lehetőséggel

Igény szerint felszíni parkoló vagy mélygarázs beálló is megvásárolható a lakáshoz, külön árazással.

A lakópark és környezete:
A Budai Bolero lakópark a XI. kerület egyik legkeresettebb, modern, parkosított területe.
- rendezett, zárt közösség
- karbantartott kert, játszóterek
- tiszta, gondozott környezet
- kamerarendszerrel felszerelt, biztonságos lépcsőház

Az Alíz utca elhelyezkedése kiemelkedő:
Újbuda Center 2 perc séta (Tesco, DM, gyógyszertár, sportlétesítmények) , közelben óvodák, iskolák, orvosi rendelők , gyors közlekedés a belváros felé:
1-es villamos, számos buszjárat, valamint a M4 metró könnyen elérhető

Kinek ajánlom?
- egyedülállóknak vagy pároknak, akik modern, kényelmes otthont keresnek
- befektetőknek (kiváló kiadhatóság, kis fenntartási költség)
- olyanoknak, akik értékelik a nyugalmat, a jó közlekedést és a rendezett környezetet

Ez a lakás ritka lehetőség a Budai Bolero lakóparkon belül: kiváló állapot, alacsony rezsi, nagy terasz és élhető elrendezés mindezt egy biztonságos, modern környéken.
Érdeklődés esetén várom hívását a hét bármely napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: LK072561

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2315 e Ft
1964 e Ft -18%
1617 e Ft -43%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.9 M Ft m Ft
96.8 m Ft 2%
240.4 m Ft 61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

220 M Ft
2 + 1 szoba
76 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út