Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Albertfalva, Budapest XI. Gyula utca, 2. emelet

+ 2 kép 1/5
130 000 000 Ft130 M Ft 2 321 429 Ft/m2
2 szoba
56 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 559
Farkas Dávid
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó 56 m²-es, 2 szobás lakás a Gellérthegyen!

Eladásra kínálunk egy újszerű állapotú, 56 m²-es téglalakást a XI. kerület egyik csendes, zöldövezeti zsákutcájában. Az ingatlan egy kétszintes társasház második emeletén található, rendezett lakókörnyezetben.

Főbb paraméterek és felszereltség:

Alapterület: 56 m² + 6 m² erkély.

Elosztás: Amerikai konyhás nappali és egy hálószoba.

Fűtés és hűtés: A lakás klimatizált, kiegészítő fűtésként a két szoba között fatüzelésű kandalló található.

Tájolás: Napfényes, nagyméretű nyílászárókkal; az erkély zöldövezetre néző, részben panorámás kilátással rendelkezik.

Az ingatlan előnyei:

Elhelyezkedés: Gellérthegyi környezet, alacsony forgalmú zsákutca, amely garantálja a nyugalmat a városközpont közvetlen közelében.

Állapot: Karbantartott épület és újszerű belső tér, amely azonnali költözést vagy bérbeadást tesz lehetővé.

Kialakítás: Modern, praktikus terek és intim lakókörnyezet (mindössze két lakószint az épületben).

Befektetési szempontok:

Az ingatlan elhelyezkedése és állapota miatt hosszú távú értékállóságot és kiváló bérbeadhatóságot biztosít. Ideális választás saját otthonnak vagy prémium kategóriás befektetési célú vásárláshoz.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertfalva m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2321 e Ft
2210 e Ft -5%
1976 e Ft -17%
1675 e Ft -39%
Ennek az ára
Albertfalva átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
130 M Ft m Ft
148.2 m Ft 12%
138.6 m Ft 6%
88.4 m Ft -47%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Albertfalva, Budapest XI. Gyula utca, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
XI. kerület, Törökbálinti út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
XI. kerület, Szerenád u
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

91.814 M Ft
2 szoba
50 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

46.9 M Ft
1 + 1 szoba
30 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.99 M Ft
2 szoba
55 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft
2 szoba
50 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

339 M Ft
4 szoba
119 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Keszkenő u
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület, Kelenföld
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

235 M Ft
4 szoba
127 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

198 M Ft
3 szoba
79 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca