Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, Óhegy, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
RITKA LEHETŐSÉG ÓHEGYEN – NAGYPOLGÁRI OTTHON HATALMAS KERTTEL, SAJÁT GÉPKOCSIBEÁLLÓVAL ÉS TÁROLÓVAL
RITKA LEHETŐSÉG ÓHEGYEN – 149 m²-es, napfényes otthon, saját udvari gépkocsibeállóval, tárolóval
Ez a lakás tökéletes választás azoknak, akik nem egy átlagos ingatlant keresnek, hanem egy tágas, világos, nagypolgári otthont, ahol a nagy kertnek és a kis lakóközösségnek köszönhetően szinte családi házas életérzés várja őket.
A X. kerületben, Óhegy családi házas övezetében eladó egy 149 m²-es, 4 szobás, magasföldszinti lakás egy mindössze 4 lakásos, masszív, szépen karbantartott tégla társasházban.
Ami igazán különlegessé teszi:
közel 4 méteres belmagasság
hatalmas, világos terek, délnyugati fekvés
4 szoba, melyből 3 külön nyíló, a közlekedőből megközelíthető
az egyik szoba akár tágas, elegáns étkezőként is kiválóan funkcionálhat
modern, gépesített konyha konyhaszigettel
gyönyörű kétszárnyú beltéri ajtók, hatalmas ablakok
felújított villanyhálózat, rézvezetékekkel
elektromos redőnyök
2 klímaberendezés
kondenzációs kazán, radiátoros hőleadással
hangulatos, karbantartott cserépkályha
walk-in zuhany
KERT, AMI IGAZI KINCS – zöld, csendes és szinte csak az Öné
Az ingatlan egyik különleges értéke a társasház nagyméretű, parkosított, sok zöld fával övezett kertje, amelyet a mindössze 4 lakásból álló kis lakóközösség alig használ. Ennek köszönhetően a kert rendkívül csendes, nyugodt és tágas, szinte olyan érzést kelt, mintha egy családi ház saját kertjében lennénk.
Itt valóban van hely az élethez: a gyerekek biztonságosan játszhatnak, kényelmesen elfér egy trambulin vagy akár egy nyári medence, a kert pedig tökéletes helyszín lehet egy családi grillezéshez, bográcsozáshoz, baráti összejövetelekhez vagy egyszerűen egy nyugodt délutáni pihenéshez a fák árnyékában.
ÓHEGY, KŐBÁNYA EGYIK LEGKEDVELTEBB RÉSZE
Az Óhegy park sétatávolságra található, a környék infrastruktúrája kiváló, a közlekedés pedig könnyen elérhető.
A belváros, a Nyugati pályaudvar és Budapest fontosabb pontjai gyorsan megközelíthetők.
A közelben található a budapesti CHINATOWN is, amely különleges gasztronómiai és kulturális színfoltja a városnak.
Ha fontos Önnek a tér, a természet közelsége, a nyugalom és az otthon valódi szabadsága, ezt az ingatlant érdemes személyesen is megtekintenie.
További információért vagy megtekintési időpont egyeztetéséhez keressen bizalommal!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: H521127
Hirdetés feltöltve: 2026. 08. 19.
4 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, X. kerület, Óhegy, földszint