Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
56 990 000 Ft56.99 M Ft 1 212 553 Ft/m2
2 szoba
47 m²
3. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 426
Dr. Jakus Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Napfényes lakás parkos környezetben az Üllői útnál, kiváló választás első otthonnak vagy befektetésnek!

Budapest X. kerületében, az Üllői úton kínálunk megvételre egy 47 nm-es, 2 szobás lakást, amely nyugodt, zöld környezetével és kiváló közlekedésével ideális választás lehet saját részre vagy befektetésnek is. Az ingatlan megfelel az OTTHON START HITEL feltételeinek is, így kedvező finanszírozási lehetőséget kínál.

A társasház egy csendes zárt belső parkkal fogadja az ott lakókat. A két épület által körbezárt parkosított udvar kizárólag a lakók számára elérhető, így valódi nyugalmat biztosít a városi környezetben. A parkban játszótér, virágágyások, sövények, pihenőpadok és gyalogutak találhatók, valamint az autóval közlekedők számára parkolási lehetőség is rendelkezésre áll.

A lakás a lift nélküli társasház 3. emeletén helyezkedik el. A szobák új, redőnnyel felszerelt műanyag nyílászárói utcára néznek, nyugati tájolásuknak köszönhetően pedig a lakás egész délután világos és napfényes. A kellemes hőmérsékletről télen gázkonvektor, nyáron hűtő-fűtő klíma gondoskodik.

Az ingatlan burkolatai eredeti állapotúak, így az új tulajdonos saját ízlésére és igényeire szabhatja a lakást egy felújítás során. A lakás tehermentes és akár azonnal birtokba vehető.

A közlekedés kiváló, az M3-as metró Ecseri úti megállója, valamint a 3-as villamos néhány perc sétával elérhető. A közelben Lidl, Spar, pékség, gyógyszertár, posta és az Ecseri úti piac is megtalálható, így minden fontos szolgáltatás könnyen hozzáférhető. A környék infrastruktúrája és az egyetemek például a Ludovika és a Semmelweis Egyetem közelsége miatt az ingatlan hosszú távú kiadásra is remek lehetőség.

Megtekintésért keressen bizalommal a hét bármely napján, pénzügyi szakértőink pedig készséggel segítenek a hitelügyintézés teljes folyamatában is!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M327545

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1213 e Ft
1159 e Ft -5%
1675 e Ft 28%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
56.99 M Ft m Ft
60.4 m Ft 6%
88.4 m Ft 36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

99.99 M Ft
5 szoba
106 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
108 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

75 M Ft
2 + 1 szoba
34 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
62 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

145 M Ft
3 szoba
735 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Osvát utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68 M Ft
2 szoba
65 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft
3 szoba
93 m²
X. kerület, Ligettelek
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
X. kerület, Laposdűlő, Doba utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

55 M Ft
2 szoba
49 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
X. kerület