Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
84 900 000 Ft84.9 M Ft 1 163 014 Ft/m2
3 szoba
73 m²
földszint
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998840
Janik Zsolt
Kutyajó Ingatlanos-Üllő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A 10. kerületben, Ligettelken, egy felújított, 76 nm-es, 3 szobás, napfényes lakás, két külön bejárattal, lekeríthető udvarrésszel, saját tárolóval, rendezett társasházból, beépíthető padlástérrel, kiváló bevásárlási és tömegközlekedési lehetőségekkel ELADÓ!

Az ingatlan elosztása kiváló, áll 3 szobából, egy étkezős konyhából, fürdő+WC-ből, valamint egy külön WC-ből. A lakáshoz tartozik egy 15 nm nagyságú, zárható pincehelyiség, valamint a lakás előtti kb. 20 nm nagyságú udvarrész le is keríthető. A fűtésről gázkonvektorok, a meleg víz ellátásról villanybojler gondoskodik. A fürdőben és a WC-ben páraelszívó, a konyhában szagelszívó működik. A lakást nagy belmagasság, magas nyílászárók és jó fényviszonyok jellemzik.

Az ingatlanban 3 éve történt egy nagyobb felújítás, amikor a teljes aljzat és a falak külső és belső lábazata is víz és hőszigetelést kapott, a falakat kívülről újból körbe is betonozták. A lakásban kicserélték az összes víz és villanyvezetéket, valamint a burkolatokat is, illetve új konyha került kialakításra.

A lakás az elrendezésének köszönhetően akár két, külön bejáratú lakrészre is bontható, illetve a padlástér is beépíthető, ezt már a házban más lakó is megcsinálta, természetesen a társasház hozzájárulásával.

A társasház rendezett, néhány éve megtörtént a tetőszerkezet felújítása, illetve megtakarítással is rendelkeznek, amelyből már a következő felújítást tervezik elvégezni. A közös költség 15.000 Ft, amely tartalmazza a szemétszállítás díját is.

A környék közlekedés és ellátottság szempontjából is kiváló, 5 perces sétatávolságon belül elérhető Spar, Penny, Príma, gyógyszertár, zöldséges, Posta, számos kis és nagy üzlet valamint a helyi kormányhivatal és a polgármesteri hivatal is. 15 perc tömegközlekedéssel elérhető több jóhírű bölcsőde, óvoda, általános iskola és gimnázium. A Kőbánya alsó vasútállomás gyalog 5 perc, ahonnan a Nyugati pu. 15 perc alatt, Kőbánya-Kispest vasútállomás pedig 10 perc alatt elérhető, illetve itt közlekednek a 9, 95, 195, 151, 117, 217, 162, 262, 185 buszok, a 73-as troli valamint a 3, 28, 28A, 62 és 62A villamosok is. A kerületben a Csajkovszkij park, a frissen felújított Óhegy park és sportliget is megtalálható.

Az ingatlanban lévő bútorok sorsa adott esetben megegyezés tárgyát képezi. A vásárláshoz jelzáloghitel nem akadály! További kérdések esetén kérem hívjon telefonon, vagy küldjön üzenetet!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd.: Janik Zsolt +36704279898

Referencia szám: LK022190

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1163 e Ft
1186 e Ft 2%
1706 e Ft 32%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.9 M Ft m Ft
83.1 m Ft -2%
131.3 m Ft 35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

96.8 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
26 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

89.99 M Ft
3 szoba
58 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

111.9 M Ft
4 szoba
120 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

106.085 M Ft
4 szoba
86 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

67 M Ft
2 szoba
51 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
62 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
108 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

162.5 M Ft
3 + 1 szoba
90 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

84.9 M Ft
4 szoba
88 m²
X. kerület, Ligettelek
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XX. kerület, Erzsébetfalva, Török Flóris
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

0.16 M Ft
1 szoba
36 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület