Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, Kápolna utca, 3. emelet

+ 11 kép 1/14
44 990 000 Ft44.99 M Ft 1 183 947 Ft/m2
1 szoba
38 m²
3. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 333
Nagy Erika
Balla Ingatlan - XIV. kerület

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

X. kerület Kőbánya Városközpontban ELADÓ EGY 38 NM-ES, EMELETI PANELLAKÁS!

A Kápolna utca elején eladásra kínálunk egy 1 szobás, átlagos állapotú, 3. emeleti lakást.
A lakás műanyag, hőszigetelt ablakokkal felszerelt, a szobaablakokon redőny.
Fűtés: távhő, radiátorokkal.
A délkeleti szobában hűtő-fűtő klíma.
A lakást biztonsági bejárati ajtó és rács védi.
A világos, jól szellőztethető, ablakos konyhában kisebb reggelizőasztal is elfér.
A fürdőszoba és WC külön helyiségben található.
Beépített gardróbszekrény segíti a tárolást.

A vízórás lakás rezsiköltsége kedvező. Közös költség: 13.642 Ft felújítási alappal együtt. A fűtésátalány: 7.715 Ft.

A társasház szigetelt, 2 liftes, a lift felújított. A folyosói burkolatok cseréje most zajlik.

Az ingatlan akár azonnal birtokba vehető, 3%-os hitel felvehető rá. Tehermentes, rendezett tulajdoni viszony.

Közlekedés: a belváros és az Örs is cca negyedóra alatt elérhető. Villamos: 3,62, 62A, 28, 28A. Busz: 9, 37, 117, 151.
A környék ellátottsága kiváló.

Megtekintési szándékával várom hívását.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 02.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1184 e Ft
1317 e Ft 10%
1723 e Ft 31%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
44.99 M Ft m Ft
37.6 m Ft -20%
59.3 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, Kápolna utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

55 M Ft
2 szoba
49 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
X. kerület, Ligettelek, Bánya utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

22.5 M Ft
1 szoba
28 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft
3 szoba
93 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
89 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

118.38 M Ft
4 szoba
99 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft
2 + 1 szoba
92 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.9 M Ft
4 + 1 szoba
100 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
45 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
X. kerület, Ligettelek, Bánya utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

165 M Ft
4 szoba
111 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
X. kerület