Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, Tetőtér

+ 2 kép 1/5
114 000 000 Ft114 M Ft 1 106 796 Ft/m2
4 + 1 szoba
103 m²
Tetőtér
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: Tetőtér
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 310
Balogh Csaba
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kőbánya-Városközpont sétálóutcájában, kis lakásszámú, kulturált lakóközösségű, tiszta-rendezett lépcsőházban, eladásra kínálok, egy jó állapotban lévő, roppant világos, belső kétszintes, 4+1 fél szobás, rövid időn belül költözhető lakást.

A társasháztól sétatávolságra közintézményeket, számos tömegközlekedési eszközt, üzleteket és egyéb szolgáltatást találunk.

Az ingatlan megtekinthető a hét bármely napján!
Várom a hívását, akár hétvégén is!

B.Cs. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394007

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1107 e Ft
948 e Ft -17%
1617 e Ft 32%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
114 M Ft m Ft
106.5 m Ft -7%
240.4 m Ft 53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, Tetőtér

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

99.99 M Ft
5 szoba
106 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

55 M Ft
2 szoba
49 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

118.38 M Ft
4 szoba
99 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

71 M Ft
3 szoba
62 m²
X. kerület, Ligettelek, Bánya utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

165 M Ft
4 szoba
111 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft
3 szoba
93 m²
X. kerület, Ligettelek
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft
2 + 1 szoba
92 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület