Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, 5. emelet

+ 17 kép 1/20
163 000 000 Ft163 M Ft 1 358 333 Ft/m2
2 szoba
120 m²
5. emelet
építés éve:2005

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 5. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Papp Dávid
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Fedezze fel ezt a különleges tetőterasszal rendelkező lakást a Népliget parkja mellett!

A 80 m2-es lakás egy csodaszép nagy, ugyancsak 80 m2-es terasszal rendelkezik, ami a zöld parkra néz. Kinti vízcsappal és tusolóval is ellátott, ami igazi felüdülés a forró nyári napokra. A lakás egy külső szigetelést is kapott, ami a fűtés-szempontjából nagy előnyt jelent. A nappaliba, az előtérbe és a szobákba is egyedi bambusz parketta került, ami hibátlan állapotú. Magas minőségű beépített gépesített konyhabútor található a konyhában. Innen egy kisebb kamra nyílik, ami egy teljes polcrendszerrel beépíthető. A szobákban hűtő-fűtő klímák gondoskodnak az otthon kényelméről. Az előtérben egy teljes hosszú tükörajtós beépített szekrény található, ahová az egész család ruhatára belefér. A szekrénnyel szemben lévő üvegfal pedig egy egyedi dizájnt és világosságot kölcsönöz a lakásnak. A vételár részét képezi egy saját kocsibeálló a társasház alatti teremgarázsban. A házhoz tartozik saját kert is, ahol kicsitől nagyig mindenki megtalálja a kedvére való elfoglaltságot. A parkból átjár egy mókus, úgy hogy garantált a jó hangulat:)

Az ingatlan per és tehermentes, azonnal költözhető.

Jöjjön el és nézze meg álmai otthonát!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1358 e Ft
1177 e Ft -15%
1675 e Ft 19%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
163 M Ft m Ft
71.1 m Ft -129%
88.4 m Ft -84%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

104 M Ft
3 szoba
57 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

65 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

67 M Ft
2 szoba
51 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
89 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

103.543 M Ft
4 szoba
83 m²
X. kerület, Laposdűlő, Doba utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület