Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
110 000 000 Ft110 M Ft 1 666 667 Ft/m2
1 + 3 szoba
66 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 789
Balaványné Molnár Emília
Szépvölgyi úti Iroda (OTP Ingatlanpont Kft.)

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó 66 m2-es, 3 szobás lakás a Rákóczi tér közelében- ideális otthon családoknak, kiváló befektetési lehetőség!

Budapest belvárosában, a VIII. kerület egyik legjobb közlekedési csomópontjánál, a Rákóczi tér közvetlen szomszédságában eladóvá vált egy 66 m2-es, téglaépítésű társasház földszintjén található, remek elosztású, három külön nyíló szobás lakás.

Kiváló elosztás, nyugalom és belvárosi kényelem egyben.

A lakás jelenlegi beosztása kifejezetten praktikus: három külön nyíló szoba biztosítja a kényelmet akár családosok, akár bérlők számára. A lakás udvarra és kertre néz, a nyugodt, csendes környezet így garantált. A fürdőszoba felől egy kis belső teraszrész közelíthető meg, amely ugyan nem tartozik hivatalosan a lakáshoz, de kizárólag innen érhető el, így akár hangulatos, privát kiülőként is használható.

A lakás teljesen gépesített és bútorozott, így új tulajdonosa akár azonnal birtokba veheti vagy továbbadhatja bérbeadásra. Jelenleg megbízható, külföldi bérlők lakják, így befektetési célra is ideális választás.

A közös költség: 40.500 Ft/hó, amely tartalmazza a vízfogyasztást is - ez különösen kedvező a hasonló adottságú lakásokhoz képest.

Elhelyezkedése:
A város egyik legjobban megközelíthető és élhető pontja

A Rákóczi tér és környéke az elmúlt években dinamikus fejlődésen ment keresztül. A közvetlen közelben elérhető:

Rákóczi téri Vásárcsarnok - napi bevásárláshoz ideális

Játszótér, iskola és óvoda - mindössze pár lépésre

M2, M3 és M4 metróvonalak, valamint a 4-6-os villamos, és számos buszjárat - gyors és egyszerű közlekedés bármely irányba

A környék folyamatosan fejlődik, a kerület 2026-ra ütemezte az utca térkövezését, ami tovább növeli majd az ingatlan értékét és az élhetőséget.

Ez a lakás ideális választás lehet mindazoknak, akik szeretnék élvezni a belvárosi élet előnyeit és kiváló közlekedésre vágynak. Akár saját otthonnak, akár befektetésnek keres egy értékálló ingatlant, érdemes megnézned ezt a lehetőséget.
Energetikai tanúsítvánnyal még nem rendelkezik, az adásvételre elkészül.

Amennyiben érdekli, hívjon fel!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1667 e Ft
1339 e Ft -24%
1738 e Ft 4%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
110 M Ft m Ft
117.6 m Ft 6%
186.1 m Ft 41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
84 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

30 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület