Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

+ 7 kép 1/10
103 000 000 Ft103 M Ft 1 634 921 Ft/m2
3 szoba
63 m²
4. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 685
Kovács Tímea
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium minőségű, újépítésű lakások a Corvin negyed szélén, a Kálvária térnél!

A belváros szívében, a Corvin negyed szélén, a mára nagyrészt megújult városnegyedben kínálunk magas műszaki színvonalú lakásokat a belvárosi pezsgés szerelmeseinek. A lakásokat egyaránt ajánljuk befektetőknek, fiataloknak és családosoknak is!

Kínálunk otthonokat garzonoktól a 4 szobás lakásokig, így mindenki megtalálhatja a számára kedvező lakásméretet.

A 8. kerület társasházaihoz viszonyítva ez a ház kimagasló műszaki tartalommal és beépített technológiákkal épült meg: magas színvonalú, modern hőszivattyús fűtés- és hűtésrendszer, valamint igényes gépészet, minden, a mai elvárásoknak megfelelően, extra hőszigeteléssel, három rétegű üvegezésű nyílászárókkal, led lámpákkal.

A lakóparkban 40 db, modern stílusú, változatos alaprajzú lakás került megépítésre, amiket letisztult design jellemez.

Központi elhelyezkedése, kiváló közlekedési lehetősége (pár perc sétával két metróvonal, valamint a 4-6 villamos is elérhető, a háztól néhány méterre van a 9-es és 909-es busz, valamint a 83-as troli megállója) és az egyetemek közelsége miatt könnyen, jó áron bérbeadhatók a lakások. A ház közvetlen környezetében óvodák és iskolák, üzletek, éttermek és kávézók is megtalálhatók.
Az épület tervezői a modern, letisztult, de időtálló design mellett-, az átgondolt, élhető alaprajzi kialakításra is nagy hangsúlyt fektettek.

Az épület jelenleg 99%-os készültségen áll, az átadás augusztus vége szeptember elejére várható, már csak az EON jóváhagyására vár a projekt, ami nem a készültségtől függ, hanem az átfutási időtől.

További részletekért keressen bizalommal minket!

PR089730/LK/24249

Referencia szám: PR089730/LK/24249

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1635 e Ft
1377 e Ft -19%
1694 e Ft 3%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
103 M Ft m Ft
98.1 m Ft -5%
132.3 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
47 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

105.272 M Ft
3 szoba
69 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület