Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, földszint

+ 4 kép 1/7
47 689 000 Ft47.689 M Ft 1 703 179 Ft/m2
1 szoba
28 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

AZONNAL KÖLTÖZHETŐ ÚJ LAKÁSOK !!
Modern, igényes, most elkészült új építésű lakások eladók a Józsefváros megújuló, dinamikusan fejlődő részén.

A projekt különlegessége, hogy valamennyi lakás (többségében garzon és nappali +1 hálós) igényes, modern bútorokkal felszerelt, azonnal költözhető!
A modern épületgépészeti megoldások, korszerű hőszigetelés és minőségi nyílászárók energiatakarékos fenntartást biztosítanak.
A lakások világos, napfényes terei és praktikus elrendezése kényelmes, otthonos hangulatot teremtenek.
A környék infrastruktúrája kiemelkedő: az M4-es metró, a 46-os villamos és több buszjárat pár perc sétával elérhető.
A közelben egyetemek, üzletek, éttermek, gyógyszertárak és kulturális intézmények találhatók, így a lokáció ideális diákok, fiatal párok, pályakezdők és befektetők számára.

Ez a projekt kiváló választás mindazoknak, akik belváros közeli, új építésű, modern és azonnal költözhető otthont keresnek, valamint azoknak is, akik befektetési céllal szeretnének egy vonzó, könnyen kiadható ingatlanhoz jutni.
Felkeltettem érdeklődését? Bővebb információért várom megkeresését!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: PR068053/LK/26227

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1703 e Ft
1573 e Ft -8%
1723 e Ft 1%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
47.689 M Ft m Ft
50.5 m Ft 6%
59.3 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
2 szoba
47 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

141.464 M Ft
3 szoba
89 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba
34 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca