Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
97 490 000 Ft97.49 M Ft 1 598 197 Ft/m2
3 szoba
61 m²
4. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

OTTHON START HITELRE ALKALMAS

ÚJ ÉPÍTÉSŰ, TERASZOS LAKÁS VÁRJA ELSŐ LAKÓJÁT 2025-BEN ÁTADOTT HÁZBAN!
+ TEREMGARÁZS BEÁLLÓHELLYEL!

Eladó egy 4. emeleti, kivételes adottságokkal rendelkező, 61 m2-es, 2 szobás, nagy 8,2 m2-es erkéllyel rendelkező, 2025-ben épült, modern társasházban található lakás, amely eddig még nem szolgált lakóhelyül így Ön lehet az első lakója!

A lakást sok ablak, a tágas terek és a napfényes, világos atmoszféra teszi különlegessé. A kialakítás maximálisan élhető: külön WC, külön fürdőszoba káddal, praktikus előszoba, és két külön nyíló hálószoba teszi kényelmessé a mindennapokat.

Főbb jellemzők:

- ÚJ ÉPÍTÉS (2025) modern, energia hatékony (A+) ház
- 4, emelet, liftes társasház
- 2 szoba + amerikai konyhás nappali
- Nagy, 8,2 m²-es erkély
- Sok ablak, világos terek
- 2 WC (külön vendég WC + fürdőszobában WC)
- Kádas fürdőszoba
- Praktikus alaprajz
- Kiváló közlekedés, rendezett környék, új beépítések

Teremgarázs beálló ára 8.000.000 Ft - elektromos töltési lehetőséggel

Ideális választás, ha modern, érintetlen, első beköltözős otthont keres, vagy hosszú távra kiadható, értékálló befektetést szeretne.

További információkért, megtekintésért keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: LK081578

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1598 e Ft
1390 e Ft -15%
1706 e Ft 6%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
97.49 M Ft m Ft
98.8 m Ft 1%
131.3 m Ft 26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

141.464 M Ft
3 szoba
89 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
2 szoba
47 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
XIX. kerület