BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

+ 16 kép 1/19
139 900 000 Ft139.9 M Ft 1 238 053 Ft/m2
3 szoba
113 m²
4. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 588
Urbán Ferenc Krisztián
Csongrád OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

122 nm-es, napfényes, jól alakítható lakás eladó a 8. kerület legjobb részén, a Gutenberg tér közelében!

Eladó egy tágas, 4. emeleti, 122 nm-es lakás liftes, rendezett, kívül-belül igényes társasházban Budapest VIII. kerületének egyik legjobb utcájában, közvetlenül a Gutenberg tér szomszédságában.
A lakás három külön nyíló, nagy méretű szobával, nagy konyhával, tágas fürdőszobával, és praktikus elrendezéssel rendelkezik. A déli fekvés és a nagy ablakok garantálják a napfényes, világos tereket egész nap. Jó állapotú, azonnal költözhető, de igény szerint két külön bejáratú lakásra is bontható, így ideális befektetésre is.
A társasház kívül-belül rendezett, a villanyvezetékek és strangok cseréje, valamint a tető felújítása is megtörtént, a ház pénzügyei rendezettek.

Kiváló infrastruktúra és közlekedés
2 perc sétára a Múzeum körút
5 perc sétára a Kálvin tér (M3 és M4 metró, 47-49-es villamos)
Pár perc alatt elérhető a 4-6-os villamos (Blaha Lujza tér)
Közelben számos buszjárat (9-es, 15-ös, 100E), troli, valamint a Rákóczi tér is csak pár perc
A környéken éttermek, kávézók, üzletek, iskolák, óvodák, gyógyszertár, orvosi rendelő, és több egyetem is könnyen elérhető
Ez a lakás tökéletes választás lehet családnak, befektetésnek, irodának vagy rendelőnek is.
Ne maradjon le róla, ritka lehetőség, prémium lokációval, kiváló adottságokkal!

--- AZ ÁR IRÁNYÁR! ! NÉZZE MEG, TEGYEN AJÁNLATOT! ---

Köszönöm megtisztelő figyelmét. Amennyiben jelenlegi ingatlana értékesítésében is segítségére lehetek,
illetve az OTP teljes ingatlankínálatával kapcsolatban kérem forduljon hozzám bizalommal.
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság
teljes körű ügyintézéssel áll eladóik és vevőik rendelkezésére!
Piaci és kedvezményes hitel- valamint lízingkonstrukciókat kínálunk mint
lakásvásárlási hitel, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel,
CSOK Plusz-intézés, Otthonfelújítási Támogatás, egyéb felújítási hitelek.
Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi
közreműködést is biztosítunk.
Ha felkeltettem érdeklődését,
ne habozzon keresni a hét bármely napján reggel 9 és este 9 között.
Ügyfeleinknek minden szolgáltatásunk (valóban) díjmentes.

WE SPEAK ENGLISH, FEEL FREE TO CALL ME!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M308041-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1238 e Ft
1390 e Ft 11%
1706 e Ft 27%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
139.9 M Ft m Ft
98.8 m Ft -42%
131.3 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XXII. kerület
Eladó nyaraló

Budapest, XXII. kerület

98 M Ft
4 szoba
66 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
114 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

126 M Ft
6 szoba
196 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

141.464 M Ft
3 szoba
89 m²
XI. kerület, Kőérberek, Kékperje utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

220 M Ft
5 + 3 szoba
123 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

197 M Ft
5 szoba
363 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

24.5 M Ft
1 szoba
10 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27