Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 4. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
+++ELADÓ LAKÁS+++
Megvételre kínálok egy 27 négyzetméteres 4.emeleti lakást,a Corvin Negyedben.
A lakás korszerű, csúsztatott zsalus technológiával készült.Hőszigetelt, tégla válaszfalas társasházi ingatlan.
Helyiség lista:-előszoba-fürdőszoba wc-vel-gardrób-szoba-amerikai konyha
A házban saját tároló található, belső udvarban biztonságos parkolás.
A lakók részére gondozott udvar és játszótér áll rendelkezésre.
Fűtés: házközponti egyedi mérővel
Az ingatlan elhelyezkedésének köszönhetően akár állandó lakhatásra, akár befektetésnek is tökéletes,pár perc a Corvin sétány.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését hívjon bátran!
Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 03. 11.
1 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VIII. kerület, 4. emelet