NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

+ 5 kép 1/8
49 490 000 Ft49.49 M Ft 1 596 452 Ft/m2
1 szoba
31 m²
3. emelet
építés éve:1925

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 180
Devecseri Noémi
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó felújított, világos egyszobás lakás a Népszínház utcában, VIII. kerület

Budapest VIII. kerületének szívében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy modern, bútorozott és gépesített, 30 m²-es egyszobás lakást. Ideális választás egyedülállóknak, pároknak, vagy befektetésre keresőknek.

Főbb jellemzők:

3. emeleti, csendes lakás, klímával felszerelve

Teljeskörű bútorzat és gépesítés biztosítja a kényelmet

Praktikus elosztás, minden adott a komfortos élethez

Kiváló közlekedés:

Pár perc sétára M2 és M4 metróállomások

4-es és 6-os villamos megállói szintén közel

Közeli Lidl és helyi piac a mindennapi bevásárláshoz

Az ár tartalmazza a teljes bútorzatot és berendezést.
Az ingatlan azonnal költözhető, ideális saját otthonnak vagy befektetésként.

Ne hagyja ki ezt a lehetőséget! Lépjen kapcsolatba a fenti telefonszámon és tekintse meg személyesen.

Az ingatlan ügyvédi megosztással kerül értékesítésre.
ID: 388017

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1596 e Ft
1568 e Ft -2%
1707 e Ft 6%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
49.49 M Ft m Ft
50 m Ft 1%
59.6 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Palotanegyed, Szentkirályi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

20.9 M Ft
1 szoba
17 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Baross utca
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98.8 M Ft
2 + 2 szoba
98 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Mirtusz utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

82.9 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Keszkenő u
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XIV. kerület