Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Budapest 08. kerületének Józsefváros része egy dinamikusan fejlődő környék, ahol a modern városi élet minden előnyét élvezheti.
Új építésű házak szomszédságában ELADÓ egy 23 nm-es, világos, emeleti jó állapotú lakás.
A lakás állapota jó, így azonnal költözhető, a fűtése gázkonvektorral megoldott, ami gazdaságos és kényelmes fűtést biztosít a téli hónapokban.
Ez a lakás nem csupán otthon, hanem remek befektetési lehetőség is.
Józsefváros nemcsak a kulturális programok, hanem a kiváló közlekedési lehetőségek otthona is.
A közeli metró- és buszmegállók révén könnyedén elérheti Budapest bármely pontját, legyen szó munkáról vagy szórakozásról.
A közeli kávézók, éttermek és boltok széles választéka minden igényt kielégít.
A folyamatosan növekvő kereslet a Józsefvárosban található ingatlanok iránt biztosítja, hogy ez a lakás hosszú távon is értékálló maradjon.
Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a kiváló elhelyezkedésű lakás, hívjon bizalommal, hiszen az ingatlanpiac folyamatosan változik, és egy ilyen lehetőség nem tart sokáig!
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 17. Utoljára módosítva: 2025. 09. 18.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, 1. emelet