Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Újszerű lakás VIII. kerületben, a Fecske utcában eladó!
Eladásra kínálunk egy 37 m²-es, fiatalos és praktikus elrendezésű otthont, amely ideális választás lehet első lakásnak vagy befektetésnek egyaránt.
A lakás központi része a tágas amerikai konyhás nappali, melyhez egy kényelmes hálószoba kapcsolódik. Emellett egy fürdőszoba mosdóval és egy szintén tágas előszoba szolgálja a mindennapi kényelmet.
Az erkély a zárt, gondozott belső kertre néz, így a lakás egyszerre biztosít városi elhelyezkedést és nyugodt hangulatot.
A berendezés a bútorokkal együtt is megvásárolható, megegyezés alapján.
Kiváló közlekedés, jó infrastruktúra és modern környezet várja új tulajdonosát!
ID: 386923 ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 386923
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 08. Utoljára módosítva: 2025. 09. 09.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VIII. kerület, 3. emelet