A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
ÚJ LEHETŐSÉG A BELVÁROSBAN! BEFEKTETŐK FIGYELEM!
A belváros szívében, eladó egy exkluzív 102 nm-es ingatlan, mely két külön lakrészből áll: egy garzonból és egy nagyobb 2 szobás, amerikai konyhás lakásból. A garzon jelenleg ki van adva, így ideális lehet befektetési célra is.
Az ingatlan a Fazekas Mihály Gimnázium és Pázmány Péter Egyetem közelében található, mindössze pár lépésre a Corvin sétánytól. A 1912-ben szecessziós stílusban épült épület kívül-belül jó állapotban van, és könnyen megközelíthető lift segítségével a 5. emeltről.
Az ingatlan eredetileg két bejárattal rendelkezett, így lett kialakítva egy 31 nm-es galériás lakás és egy tágas, bruttó 85 nm-es amerikai konyhás nappalis lakrész. A környék infrastruktúrája kiváló: a Corvin Pláza a közelben található, az épület alatt pedig pékség, drogéria és egyéb szolgáltatások állnak rendelkezésre.
A közlekedési lehetőségek is optimálisak: a 9-es busz, 72-es és 83-as troli, valamint a 4-6 villamos és M4 metró mind sétatávolságra találhatóak.
Jellemzők:
Kiváló elhelyezkedés a belvárosban, közel iskolákhoz és egyetemekhez
Szecessziós stílusban épült, jó állapotú épület, lifttel
Kiváló közlekedési lehetőségek
Környék ellátottsága: Corvin Pláza, pékség, drogéria stb.
... Teljes leírás >
Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 18. Utoljára módosítva: 2025. 03. 19.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VIII. kerület, 5. emelet