Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 4. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Frissen felújított, erkélyes lakás panorámával a Rózsák terére.
Budapest VII. kerületének egyik kedvelt részén, a Péterfy Sándor utcában, egy 2000-es években épült, rendezett, liftes társasház 4. emeletén kínálunk megvételre egy 61 m²-es, frissen felújított, kiváló elrendezésű lakást.
Az ingatlanba belépve egy tágas előszoba-étkező fogad, ahonnan külön nyílik a konyha, a fürdőszoba, a hálószoba, valamint a világos nappali. A nappaliból közvetlen kijárat nyílik a 4,5 m²-es panorámás erkélyre, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik a Rózsák terére.
A lakás egyik legnagyobb előnye a rugalmas alaprajz: amennyiben az új tulajdonos a nappalit az előszoba-étkező részben alakítja ki, az ingatlan könnyedén két hálószobássá alakítható. Ennek köszönhetően ideális választás lehet pároknak, családalapítás előtt állóknak, otthoni munkavégzéshez vagy akár befektetési célra is.
A konyha kialakítását a jelenlegi tulajdonos tudatosan az új tulajdonosra bízta, így mindenki saját ízlésének és igényeinek megfelelően álmodhatja meg új otthonának egyik legfontosabb helyiségét. A szükséges gépészeti és közműkiállások már rendelkezésre állnak.
Az ingatlan tehermentes, és azonnal birtokba vehető, így akár rövid időn belül költözhető.
Az ár egy teremgarázs-beállót is tartalmaz, amely biztonságos és kényelmes parkolási lehetőséget biztosít a házban.
Az ingatlan megfelelhet az Otthon Start Program keretében elérhető 3%-os államilag támogatott lakáshitel feltételeinek, ami a jogosult vásárlók számára kedvező finanszírozási lehetőséget jelenthet.
Ha egy modern, világos, jól alakítható otthont keres Budapest belvárosának közelében, panorámás erkéllyel, saját teremgarázs-beállóval és azonnali költözési lehetőséggel, akkor ezt az ingatlant érdemes személyesen is megtekinteni.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Amennyiben az ingatlan megfelelne az elvárásainak de nem rendelkezik a teljes vételárral? Ebben az esetben a CREDIPASS munkatársai kötelezettség- és díjmentes tanácsadással állnak Ügyfeleink rendelkezésére.
Használja ki a jelenleg még érvényben lévő kedvező kamatozású hiteleket, CSOK-ot, illetékkedvezményt!
Hétvégén is várom megtisztelő hívását, abban az esetben is ha csak hitelre lenne szüksége,
Várom hívását, ha még el kell adnia ahhoz, hogy vásárolni tudjon!
Várom megtisztelő hívását: Plachy Zsuzsa **********
Referencia szám: LK079981
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 16.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VII. kerület, 4. emelet