NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, 2. emelet

+ 7 kép 1/10
52 900 000 Ft52.9 M Ft 2 300 000 Ft/m2
1 szoba
23 m²
2. emelet
építés éve:1897

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 590
Simon Csilla
OPTIMA | A szakértő ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

TRENDI GARZON PRAKTIKUS TEREKKEL

Modern kialakítás, átgondolt térkihasználás és rendkívül alacsony fenntartási költségek egy belvárosi lokációban. Ez a külön bejárattal rendelkező otthon kis alapterülete ellenére meglepően jól használható életteret kínál.
A 23 m²-es lakótérhez egy 11,5 m²-es fekvőgaléria kapcsolódik, beépített tárolószekrényekkel, így a tárolás is kényelmesen megoldott. A lakás stílusos, modern hangulatú, praktikus kialakításának köszönhetően ideális saját otthonnak vagy befektetésnek is.

Főbb jellemzők:
• 23 m² lakótér + 11,5 m² fekvőgaléria
• II. emeleti elhelyezkedés
• modern, gépesített konyha
• HŰTŐ–FŰTŐ KLÍMA
• beépített tárolószekrények
• stílusos, fiatalos kialakítás
• rendkívül kedvező fenntartási költségek
• közös költség: mindössze 8 500 Ft/hó
• földhivatalban regisztrált ügyvédi megosztás
• külön bejárat
• egyedi víz- és villanyóra
• az alaprajzon szereplő 3 lakásból a középső egység

Lokáció és környék
A környék egyik legnagyobb előnye a valódi belvárosi infrastruktúra: a mindennapi szolgáltatások, üzletek, éttermek, kávézók, pékségek, gyógyszertárak, fitnesztermek és csomagautomaták rövid sétával elérhetők. A környék folyamatosan pezsgő, így szinte minden megtalálható a közelben, ami a hétköznapokat kényelmesebbé teszi.
A kiváló elhelyezkedésnek köszönhetően a város számos pontja gyorsan megközelíthető, miközben a lakás csendesebb, nyugodtabb életteret biztosíthat a nyüzsgő belvárosi környezetben is.

Kinek ajánlom?
Ideális választás első lakásként, egyedülállóknak, fiatal pároknak vagy azoknak, akik alacsony fenntartású, könnyen kiadható belvárosi ingatlant keresnek. Befektetésként is erős lehetőség a lokáció és a praktikus kialakítás miatt.

A megtekintés telefonos egyeztetését este és hétvégén is szívesen intézem.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Erzsébetváros m² ár
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2300 e Ft
1752 e Ft -31%
1753 e Ft -31%
1693 e Ft -36%
Ennek az ára
Külső Erzsébetváros átlagár
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
52.9 M Ft m Ft
55.4 m Ft 5%
56.1 m Ft 6%
59.1 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület, Zsinagógával szemben
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
62 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás