Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, földszint

+ 8 kép 1/11
42 000 000 Ft42 M Ft 2 210 526 Ft/m2
2 szoba
19 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 685
Kovács Tímea
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálunk egy földszinti, belső kétszintes lakást rendezett társasházban. Az ingatlan délkeleti tájolásának köszönhetően meglepően világos, kellemes hangulatú.

A lakás jó állapotú, tágas fürdőszobával rendelkezik, amely zuhanyzóval felszerelt. A melegvizet villanybojler biztosítja. A fűtésről konvektor gondoskodik, a nyári hőséget pedig klíma teszi elviselhetővé.

Az ingatlanhoz saját pince is tartozik, ami extra tárolási lehetőséget nyújt.

A társasház rendezett, a lakóközösség csendes és barátságos. A lakás tehermentes, 1/1 tulajdonban van, így gyorsan birtokba vehető.

Elhelyezkedése kiváló, a közelben jó tömegközlekedési lehetőségek érhetők el.

Ideális választás akár saját részre, akár befektetésnek!

LK063469

Referencia szám: LK063469

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2211 e Ft
1570 e Ft -41%
1675 e Ft -32%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
42 M Ft m Ft
81.1 m Ft 48%
88.4 m Ft 52%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 szoba
57 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

145 M Ft
3 szoba
735 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szenes Hanna Parknál eladó nagypolgári lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér