Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 2. emelet

+ 6 kép 1/9
85 500 000 Ft85.5 M Ft 1 082 278 Ft/m2
2 szoba
79 m²
2. emelet
építés éve:1890

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Szuromi Mirella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Király utcában kínálunk eladásra egy 2. emeleti, 79 nm-es, műszakilag felújított, 2 szobás lakást, amely ideális választás befektetőknek és saját célra vásárlóknak egyaránt.
Kiemelt jellemzők:
Elhelyezkedés: Központi lokáció, 5 perc sétára a Deák tértől.
Korszerű állapot:
Víz- és villamoshálózat felújítva, 32 Amperes villanyóra.
Eredeti, hő- és hangszigetelt fa nyílászárók.
Új burkolatok minden helyiségben.
Fenntartási költségek:
Egyedi mérőórák, közös költség mindössze 23.700 Ft/hó.
Fűtés és meleg víz: Gázkonvektor és villanybojler biztosítja.
Parkolási lehetőség: Bérleti díj ellenében az udvaron.
A lakás tehermentes, azonnal birtokba vehető, kiváló ár-érték arányával ritka lehetőség.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére.
Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1082 e Ft
1570 e Ft 31%
1675 e Ft 35%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
85.5 M Ft m Ft
81.1 m Ft -5%
88.4 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 + 1 szoba
56 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

170 M Ft
6 szoba
104 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 szoba
57 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület

850 M Ft
60 szoba
3286 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

75 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
VII. kerület, Zsinagógával szemben
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
62 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Osvát utca