Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
104 900 000 Ft104.9 M Ft 1 104 211 Ft/m2
2 szoba
95 m²
földszint
építés éve:1896

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 399
Czafit Péter
OTPIP I. kerület Zsolt utcai iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest VII. kerületében, Ligetvárosban 95 m2-es lakás ELADÓ!

A VII. kerület közkedvelt részen, a Damjanich utcában kínálunk eladásra egy magasföldszinti, 95 m2-es lakást.

Az ingatlan egy téglaépítésű, liftes társasház magasföldszintjén helyezkedik el, a ház kívül-belül rendkívül jó állapotú, rendszeresen karbantartott, jó lakóközösséggel és közös képviselettel rendelkezik.
A lakás jelenleg 2 szobás, azonban könnyen 3 szobássá alakítható, ezzel is növelve az életteret. Minden helysége tágas, külön nyíló.
Állapotát tekintve felújításra szorul, új tulajdonosa saját ízlése szerint alakíthatja.
Utcai nézetének és K-i tájolásának köszönhetően kimondottan világos.

Mind saját, mind befektetési céllal jó választás lehet, hiszen a környék kimondottan jó infrastruktúrával rendelkezik. Az utcában több bevásárlási lehetőség, étterem is található.

Pár perc séta távolságon belül több tömeg közlekedni eszköz is elérhető, buszmegálló, troli.
A Városliget is csupán 10 perc sétára található.

Tehermentes, 1/1-es tulajdonjogú.
Rugalmasan megtekinthető.

Kérdés esetén forduljon hozzám bizalommal, a hét bármely napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M320126

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1104 e Ft
1570 e Ft 30%
1675 e Ft 34%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
104.9 M Ft m Ft
81.1 m Ft -29%
88.4 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

341 M Ft
4 szoba
112 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

134.5 M Ft
3 szoba
83 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

119 M Ft
3 szoba
63 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szenes Hanna Parknál eladó nagypolgári lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

134.9 M Ft
3 szoba
88 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
1 + 1 szoba
52 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca